30 Kelava; 3 Allan, 5 Danilo, 7 Badu, 11 Domizzi, 17 Nico Lopez (Pereyra 76), 27 Widmer, 34 Gabriel Silva, 66 Pinzi, 70 Maicosuel (Fernandes 89), 75 Heurtaux.

22 Scuffet, 4 Naldo, 6 Bubnjic, 8 Basta, 10 Di Natale, 14 Milnar, 18 Jadson, 19 Douglas, 21 Lazzari, 94 Zielinski.

30 Carrizo; 6 Andreolli, 25 Samuel, 14 Campagnaro; 4 Zanetti (Alvarez 60), 13 Guarin, 16 Mudingayi (Palacio 46), 17 Kuzmanovic, 55 Nagatomo; 10 Kovacic (Botta 81); 22 Milito

1 Handanovic, 12 Castellazzi, 2 Jonathan, 5 Juan Jesus, 19 Cambiasso, 23 Ranocchia, 35 Rolando

Kartki

Kovacic 21, Carrizo 56, Badu 57, Allan 60, Danilo 65, Pinzi 72, Palacio 83, Pereyra 83

Relacja

Zapowiedź

O 21:00 na Stadio Friuli w Udine, rozpocznie się pojedynek Udinese z Interem Mediolan w 1/8 Pucharu Włoch.

Dzisiejsi rywale Interu nie mogą obecnego sezonu zaliczyć do udanych. Liczne wpadki kosztują zepsół niską pozycję w lidze (13) i coraz bardziej nerwową sytuację. Celem zespołu było bowiem zajęcie miejsca w tabeli dającego możliwość gry w europejskich pucharach.

Słaba forma u siebie Udinese
Tylko Fiorentinie nie udało się zdobyć w Udine punktów w ostatnich 2 miesiącach. Wówczas piłkarze biało-czarnych wygrali z przyjezdnymi z Florencji 1-0. Następnie aż cztery zespoły wracały z tego miasta zwycięskie: Roma (1-0), Inter (3-0), Torino (2-0) i Verona (3-1).

Di Natale
Idol publiczności na Friuli, popularny Toto Di Natale, w niedzielę ogłosił iż po zakończeniu sezonu zamierza zakończyć również swoją karierę. Di Natale to najlepszy strzelec klubu w rozgrywkach Pucharu Italii wszechczasów. W sumie ma na koncie 12 bramek. Dziś z pewnością jeśli zagra, spróbuje powiększyć swój dorobek.

Czekając na zwycięstwo numer 200 w Coppa Italia
Inter ma na koncie 199 zwycięstw w Pucharze Włoch, dziś może zwyciężyć po raz 200. Pierwsze miało miejsce 25 grudnia 1935 roku, kiedy Nerazzurri pokonali Brescię 4-0. W sumie Inter w tych rozgrywkach zagrał 363 mecze: 199 zwycięstw, 82 remisy, 82 porażki.

Ostatnie mecze

W poniedziałek Inter przegrał wyjazdowy mecz z Lazio i zaprezentował się bardzo słabo.

Równie słabo spisało się Udinese, które na własnym terenie uległo Veronie 1-3.

Prawdopodobne ustawienie:

W Interze kolejny raz zabraknie Icardiego, Belfodil natomiast szykowany jest do wylotu do Anglii. W tej sytuacji, na występ od pierwszej minuty liczy Diego Milito. Oprócz niego, spore szanse na grę od początku ma Javier Zanetti.  Inter najprawdopodobniej wybiegnie na boisko w ustawieniu 3-5-1-1 z Mateo Kovacićem za plecami Milito.