30 Carrizo; 6 Andreolli, 15 Vidic, 5 Juan Jesus; 25 Mbaye, 17 Kuzmanovic, 90 M'Vila, 10 Kovacic, 22 Dodò; 13 Guarin; 9 Icardi.

1 Handanovic, 8 Palacio, 20 Obi, 23 Ranocchia, 44 Krhin, 88 Hernanes, 97 Bonazzoli.

16 Ruffier; 2 Theophile-Catherine, 26 Bayal Sall, 24 Perrin, 19 Pogba; 18 Lemoine, 6 Clement, 28 Diomande; 21 Hamouma, 13 Van Wolfswinkel, 27 Tabanou.

30 Moulin, 7 Gradel, 10 Cohade, 12 Saint-Maximin, 20 Brison, 22 Monnet-Paquet, 23 Baysse

Bezbramkowym remisem zakończyło się dziejsze spotkanie Interu z Saint-Etienne. Nerazzurri przed własną publicznością mieli szansę zdobycia kompletu punktów w trzech meczach. Tak się jednak nie stało i po pierwszej rundzie spotkań, mają na koncie 7 punktów, co i tak daje im pierwsze miejsce w grupie.

Początek spotkania był obiecujący, ale nasz optymizm względem tego meczu skończył się około 25 minuty. Inter dominował przez praktycznie całe spotkanie z krótkimi przerwami na ataki przyjezdnych, jednak brakowało w tym wszystkim ikry i prawdziwej chęci rozszarpania rywali. Mimo znacznej przewagi w posiadaniu piłki Inter pokazał dziś bardzo niewiele.

Kibice zgromadzeni na Giuseppe Meazza musieli przeczuwać już przed meczem co się święci, bo jeszcze nim sędzia nakazał rozpocząć mecz, wygwizdali trenera Waltera Mazzarriego, którego nazwisko wyczytał spiker.

Mecz był trudny w odbiorze, co było widać także po Michaelu Bolingbroke, czy Ericku Thohirze którzy oglądali mecz w towarzystwie Javiera Zanettiego. Prezydent Interu im dłużej trwał mecz, tym bardziej interesował go jego telefon niż wydarzenia na boisku. Powiedzmy sobie szczerze: na murawie zbyt wiele się nie działo.

Kolejny mecz Inter zagra z Ceseną. Być może na tle beniaminka Inter pokaże się z lepszej strony i w końcu zwycięzy.

Dziś wieczorem, o 21:05 na murawę stadionu Giuseppe Meazza wybiegną jedenastki Interu i Saint-Etienne. Inter jako lider grupy, stoi przed szansą umocnienia się na swojej pozycji i poczynienia ważnego kroku w kierunku awansu do dalszej rundy.

Drużyny Interu i Saint-Etienne zagrają ze sobą po raz pierwszy. Przeciw francuskim drużynom Inter grał 24 razy wygrywając 9 spotkań, 9 remisując i 6 przegrywając. Stosunek bramek: 40 do 25.

W ostatnich pięciu meczach Ligi Europy, Inter zwyciężał, a na dodatek zachowywał czyste konto. Rywale w ostatnich trzech meczach zachowywali czyste konto.

W ostatnim czasie Inter nie ma dobrej dyspozycji, patrząc na wyniki w lidze. Światełkiem w tunelu było jednak ostatnie spotkanie z Napoli, w którym mimo remisu, można było dopatrzeć się pozytywnych aspektów gry. Sytuacja Interu w Europie jest znacznie lepsza, ponieważ Nerazzurri są liderem grupy dzięki dwóm zwycięstwom nad Dnipro i Qarabagiem.

Co na temat rywali? W lidze są na 5. miejscu w tabeli, a wyprzedzają ich Marsylia, PSG, Bodeaux oraz Lyon. W ostatnim meczu ligowym, zwyciężył 1-0 w wyjazdowym meczu z Lorient.

Osłabienia kadrowe:

W Interze nie zobaczymy Nagatomo, Jonathana, D'Ambrosio, Medela i Osvaldo. U rywali zabraknie Clerca i Erdinga.