30 Carrizo; 33 D'Ambrosio (14 Campagnaro '81), 23 Ranocchia, 5 Juan Jesus, 21 Santon; 13 Guarin, 18 Medel, 88 Hernanes (10 Kovacić '80); 91 Shaqiri; 9 Icardi, 8 Palacio (28 Puscas '89)

1 Handanovic, 15 Vidic, 17 Kuzmanovic, 20 Obi

26 Gordon; 2 Matthews, 22 Denayer, 5 van Dijk, 3 Izaguirre; 8 Brown, 6 Bitton; 16 Mackay-Steven (4 Ambrose '40), 25 Johansen, 14 Armstrong (15 Commons '78); 9 Guidetti (49 Forrest '59)

24 Zaluska, 10 Stokes, 32 Wakaso, 53 Henderson

D'Ambrosio, Guarin - Van Dijk (x2), Izaguirre, Gordon, Biton, Matthews, Commons

Dziś wieczorem (19:00) na Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie dojdzie do rewanżowego pojedynku 1/16 Ligi Europy pomiędzy Interem Mediolan a Celtikiem Glasgow.

Jak wiadomo w pierwszym meczu padł remis 3-3, który w lepszej sytuacji przed rewanżem stawia ekipę Roberto Manciniego. Nerazzurri jak sami przyznają, na własne życzenie nie wygrali przed tygodniem ze Szkotami. Prowadząc już 2-0, dopuścili do zbytniego rozluźnienia co skończyło się odrobieniem strat przez rywali. Jak obiecują, to się już nie powtórzy, zwłaszcza że grać będą przed własną publicznością.

Inter przeżywa teraz niezły okres. Trzy zwycięstwa z rzędu w Serie A, poprawiły morale zespołu i dały wiarę w pozytywne rozstrzygnięcia na koniec sezonu. Dla Interu niezwykle ważne są rozgrywki w Lidze Europy. Chodzi tutaj nie tyle o premie od UEFA, które nie są wysokie, a perspektywę gry w Lidze Mistrzów. Zwycięzca finału w Warszawie, będzie mógł zagrać o start w kolejnej edycji tych elitarnych rozgrywek. Na zajęcie 3. miejsca w Serie A szanse są niewielkie, więc...

W meczu z Cagliari trener dał odpocząć Xherdanowi Shaqiriemu. Szwajcar cały mecz przesiedział na ławce, jednak dziś na pewno obejrzymy go w pierwszym składzie. W ataku obok Icardiego zapewne zobaczymy Rodrigo Palacio, gdyż jak wiadomo, Lukas Podolski nie został zgłoszony do tych rozgrywek. Ostatnia forma Niemca dowodzi, że Mancini podjął słuszną decyzję, wybierając Shaqiriego.