1 Handanovic; 23 Ranocchia, 25 Samuel, 40 Juan Jesus (Coutinho 74); 4 Zanetti, 21 Gargano, 19 Cambiasso, 55 Nagatomo; 8 Palacio, 22 Milito, 99 Cassano (Alvarez 82).

12 Castellazzi, 27 Belec, 6 Silvestre, 17 Mariga, 31 Pereira, 33 Mbaye, 41 Duncan, 42 Jonathan, 52 Romanò

1 Agazzi; 14 Pisano, 15 Rossettini, 13 Astori, 8 Avelar; 20 Ekdal, 5 Conti, 4 Nainggolan; 7 Cossu (Dessena 68); 27 Sau (Ibarbo 74), 18 Nenè (Pinilla 36)

25 Avramov, 19 Thiago Ribeiro, 24 Perico, 32 Casarini

Cambiasso 26, Sau 40, Gargano 41, Nainggolan 50, Astori 51, Ekdal 61, Conti 73, Stramaccioni (cz.) 92'

Po remisie Juventusu z Lazio, Inter stał przed szansą zredukowania straty do lidera. W niedzielne popołudnie na Giuseppe Meazza, Nerazzurri podejmowali Cagliari w ramach 13. kolejki Serie A. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2.

Inter zaczął mocno, za sprawą Milito, który już na początku meczu bliski był zdobycia prowadzenia. To co nie udało się Milito, dało się Rodrigo Palacio, który w 11 minucie meczu wykorzystał perfekcyjne dośrodkowanie Antonio Cassano i głową skierował piłkę do siatki bramki rywali.

Niedługo przed przerwą goście wyrównali za sprawą Sau, który wykorzystał asystę Cossu  i wyrównał stan meczu. Wcześniej mimo przewagi Interu, Cagliari miało kilka sytuacji, głównie za sprawą Naiggolana.

Po przerwie ponownie komentator nieco głośniej wypowiedział nazwisko Milito, jednak Argentyńczyk nie zdołał wpisać się na listę strzelców. W 66. minucie goście wyszli na prowadzenia za sprawą Sau, który zdobył swojego drugiego gola.

Interowi udało się odpowiedzieć dopiero w końcówce...za sprawą... samobójczej bramki Astoriego. Chwilę potem Nerazzurri powinni  otrzymać rzut karny, jednak sędzia uznał iż Andrea Ranocchia nie był faulowany, lecz jak pokazały powtórki, był w błędzie.

Trener: Andrea Stramaccioni
Widzów: 51 671
Sędzia: Piero Giacomelli