Zwycięstwo Primavery nad Cittadellą

1 lutego 2014 | 18:27 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Akademia1 min. czytania

Dziś odbyło się ligowe spotkanie Primavery Interu z Cittadellą. Drużyna Salvatore Cerrone pewnie zwyciężyła 3-1 po bramkach Puscasa, Acampory i Baldiniego.

Do przerwy drużyna Interu prowadziła 2-0 dzięki golom z rzutów karnych. Jak widać ten stały fragment gry w tej klasie rozgrywkowej dla Interu istnieje. Później udało się wyjść na 3-0, by w końcówce stracić bramkę, która okazała się trafieniem honorowym.

Zwycięstwo pozwala Primaverze zyskać poziom 33 punktów, jeden mniej niż Chievo, które ma do rozegrania mecz z czwartym w tabeli Milanem.

Cittadella 1-3 Inter (HT: 0-2)
strzelcy: Puscas 30 (k), Acampora 37 (k), Baldini 53, Eulogi 83.

Cittadella: Maggiotto; Rizzon, Colombara, Zanata, Campello; Xamin, Antonello (Zaniolo 76), Rubin; Bizzotto (Lucon 70); Bortoluz, Eulogi.

Pozostali na ławce: Fasolo, Cecconello, Dalla Costa, Rossignoli, Furlan, Amato, Frimpong, Ziviani.
Trener: Luigi Capuzzo.

Inter: Maniero; Sciacca, Yao, Paramatti (Pinton 80), Dalla Riva; Baldini, Acampora (Gaiola 65), Dabo, Mira (Capello 77); Puscas, Bigotto.

Pozostali na ławce: Ivusic, Dimarco, Palazzi, Ventre, Capello, Bonazzoli, Camara, Costa.
Trener: Salvatore Cerrone.