Przed meczem z Torino

9 marca 2014 | 10:00 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Zapowiedzi3 min. czytania

Dzisiejszego popołudnia, Inter Mediolan przed własną publicznością w dniu swoich 106. urodzin zagra z Torino o ligowe punkty.

Nerazzurri, którzy powstali 9 marca 1908 roku chcą wygrać za wszelką cenę, po ostatnich dwóch remisach z Cagliari i Romą. Faworytem do zwycięstwa jest Inter, jednak Torino już kilka razy w tym sezonie pokazało, że nie jest chłopcem do bicia i nieprzypadkowo zajmuje w tabeli 9. lokatę. Inter plasuje się na pozycji 5.

Marzec dobry dla Mazzarriego
W tym miesiącu drużyny prowadzone przez szkoleniowca Interu najwięcej punktowały, zdobywając średnio na mecz 1.66 punktu. W sumie daje to 25 zwycięstwa, 16 remisów i 13 porażek w 53 meczach.

Inter bez porażki u siebie od 10 spotkań
Nerazzurri pragną kontynuować passę bez porażki na własnym terenie. Ostatnia miała miejsce przeciwko Romie w październiku 2013 roku.

Inter i Torino: najwięcej bramek tuż po przerwie
Inter i Torino to dwa zespoły, które strzelają sporo bramek w pierwszych 15 minutach drugiej połowy. Obok Juventusu i Romy, zdobyli oni 10 bramek w okresie między 45 a 60 minutą.

Torino bez gola od 209 minut
Drużyna z Turynu nie zdobyła gola już od 209 minut. Ostatni raz miało to miejsce w 61 minucie meczu z Veroną, 17 lutego.

Inter niepokonany przeciwko Torino od 15 spotkań
Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, Nerazzurri nie ulegli drużynie z Turynu od 15 spotkań. Ponadto Nerazzurri zdobywali conajmniej dwa gole w ostatnich 8 z 10 meczów przeciwko tej drużynie.
Forma:

Inter: RPZZRR
Torino: ZROZPP

Absencje i powroty:
W Interze osłabienia dotyczą przede wszystkim linii obrony, gdzie nie zobaczymy Juana Jesusa i Waltera Samuela. Z tego powodu szansę gry otrzymać mają Campagnaro i Samuel. Ze składu wypadł również Ricky Alvarez, zaś do podstawowego składu powrócić ma Hernanes.

W Torino nie zobaczymy Larrondo, Pasquale, Masiello, Bovo, Glika, Maksikovića i Gilleta.