Inter - Trentino 6 - 1

16 lipca 2014 | 16:49 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Pierwszy przedsezonowy sparing Interu Mediolan zakończył się wysokim i przekonującym zwycięstwem. Podopieczni Waltera Mazzarriego pokonali zespół Trentino 6 - 1. Dorobkiem bramkowym podzielili się Mauro Icardi, Federico Bonazzoli (po 2 gole), Jonathan i Juan Jesus. Honorowe trafienie dla Trentino po błędzie Berniego zaliczył Mariotti.

Chociaż to dopiero początek przygotowań, a i klasa rywali najdelikatniej mówiąc wątpliwa to skuteczność Interu może dawać pewne powody do zadowolenia. Szkoda tylko, że wszystkim zainteresowanym nie dane było oglądać popisów swoich pupili chociażby za pośrednictwem internetu. Jedyna dostępna transmisja padła już po kilkunastu minutach.

Na murawie nie zobaczyliśmy dziś Vidicia, Krhina i Botty, którzy otrzymali wolne ze względu na przemęczenie związane z intensywnością treningów w Pinzolo. Nie zagrali również Handanović i Kovacić. Ten ostatni do reszty kolegów dołączył jednak dopiero dzisiaj i póki co przechodzi indywidualny cykl przygotowań. Licznie zgromadzonym kibicom zaprezentował się za to Yann M'Vila, który w drugiej połowie zmienił Joela Obiego.

Kolejny test - mecz czeka Nerazzurrich 20 lipca. Na zakończenie obozu w Pinzolo zmierzą się oni z drużyną Prato.

INTER (3-5-2): Carrizo; Andreolli, Ranocchia, Juan Jesus; D’Ambrosio, Jonathan, Kuzmanović, Obi, Dodò; Bonazzoli, Icardi

Rezerwowi: Berni, Schelotto, Steffé, M'Vila, Sciacca, Palazzi, Silvestre, Ventre, Puscas, Laxalt

Trener: Mazzarri

TRENTINO (4-4-2): Fracalossi; Trotter, Nardin, Sega, Moscatelli; Varesco, Maldonado, Condini, Donati; Garniga, Panizza

Rezerwowi: Rossatti, Cellana, Dalfovo, Filosi, Grassi, Gretter, Mariotti, Ndaw, Pozza, Rosà, Zatelli, Maffei.

Trener: Maran

Źródło: fcinternews.it