Podsumowanie konkursu typowania

21 sierpnia 2014 | 08:50 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu1 min. czytania

Przed meczem ze Stjarnan bawiliśmy się w typowanie dokładnego wyniku oraz strzelca pierwszej bramki dla Interu. Jak się okazało Nerazzurri wygrali 3-0, a pierwszą bramkę w 41 minucie zdobył Mauro Icardi.

Wiele osób typowało pewne zwycięstwo Interu, kilka osób trafiło dokładny wynik, a niektórzy nawet pierwszego strzelca. Najbliższy trafienia był użytkownik tomimar , który wytypował wynik 3-0 dla Interu i gola Mauro Icardiego w 32 minucie. Pomylił się tylko o 9 minut. Gratulujemy i zapraszamy do kolejnej zabawy.