Oceny za mecz z Inter 2-2 Napoli

20 października 2014 | 11:18 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

20 października 2014 | 13:17

Dobry mecz Interu. Podobało mi się, ze nawet środkowa obrona grała akcje ofensywne na połowie Napoli (Rano, JJ w pierwszej połowie). Widać było zaangażowanie u zawodników i wolę walki jakiej jeszcze nie nie było za WM.

20 października 2014 | 15:12

Mazzari 6 hahhahahahh przeciez 0-0 z Napoli to prawie jak ogranie Barcelony jabym mu dal 8 Hernanes najlepszy? przecież on sie kopie po czole i wybija dziury w dachu to że strzelił bramke z rożnego nic nie swiadczy rownie dobrze moglby tam byc nagatomo i efekt bylby pewnie taki sam.

Kiksu

Kiksu

20 października 2014 | 15:21

Akurat Waldka ocena wydaje sie ok poniewaz po pierwsze zostawil Hernanesa mimo ze na bank widzial ze gra strasznie a mimo to strzelil bramke a po drugie wprowadzil Guarina ( troche za pozno moim zdaniem) ktory takze strzelil bramke. Zmiana Obiego na Mbaye wydaje sie wymuszona jak i Mvila za Palacio gdyz bylo widac jak juz Rodrigo lapia skurcze.

dukacik

dukacik

20 października 2014 | 18:19

Mbaye dostał tyle samo co Ranocchia. Ciekaw jestem za co? Rano zasuwał wczorajszy mecz po boisku jak nigdy do tej pory. A mbaye co niby pokazał? Koślawe dośrodkowania, strach w oczach przed rywalem, ani dryblingu, ani rajdu z piłką. Jak dla mnie Hermanes nie zasłuzył na mino najlepszego gracza meczu. Na jakiej podstawie?

Klinsi64

Klinsi64

20 października 2014 | 19:33

stary ubek 20 października 2014 | 15:12 Mazzari 6 hahhahahahh przeciez 0-0 z Napoli to prawie jak ogranie Barcelony...k... co za debil