Inter zapłaci karę po meczu z Napoli

22 października 2014 | 09:27 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Tak jak można się było tego spodziewać, po meczu Interu z Napoli nie obyło się bez kar wymierzonych w Inter za zachowanie kibiców.

Nerazzurri będą musieli zapłacić kwotę 30 tysięcy euro za obraźliwe przyśpiewki skierowane pod adresem kibiców Napoli w drugiej minucie pierwszej połowy i czterdziestej siódmej minucie drugiej połowy oraz za używanie lasera w kierunku arbitra i bramkarza rywali przez kibica.

Dla porównania Hellas Verona zapłąci karę a jedna z trybun zostanie zamknięta na kolejny mecz za przyśpiewki rasistowskie. Przyśpiewki kibiców Interu miały charakter dyskryminacji terytorialnej.