Sky: Guarin i Medel poniżej oczekiwań

20 grudnia 2014 | 10:20 Redaktor: Danilux Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Mancini, został trenerem Interu i pod jego okiem drużyna rozegrała już 4 spotkania w Serie A. Andrea Pavetti z Sky Sports donosi, jakoby Fredy Guarin i Gary Medel rozczarowywali trenera.

Dziennikarz uważa mecz z Lazio za idealną okazję dla tych piłkarzy, do zaprezentowania się z lepszej strony. Obaj ponoć grają poniżej oczekiwań Roberto i z tą myślą prawdopodobnie wyjdą na boisko w niedzielnym spotkaniu. Szczególnie zawodził Guarin, który miewał przebłyski, takie jak gol z Napoli czy Sassuolo. Jednakże, gra Fredy'ego jest pełna wielu złych decyzji na boisku, które przyćmiewają jego dobre akcje. Możliwe, ze Kolumbijczyk odnajdzie formę, w ramach prezentu świątecznego dla Manciniego.

20 grudnia 2014 | 11:16

Ja tez jestem zdania, że szczególnie Guarin zawodzi, i to od dawna.... Do Medela jakichś większych zastrzeżeń nie mam.

MrGoal

MrGoal

20 grudnia 2014 | 11:20

Problemem Guarina jest chaos chaos chaos który dodatkowo chaos chaosem pogania :). Ale on ma też kilka solidnych piłkarskich zalet i Mancini to nie pierwszy trener, który chyba kompletnie nie wie co z tym gościem zrobić. Jak był Mazzarri, to miałem taki pomysł, by to Guarina wystawiać jako wahadłowego. Gość ma gaz, przyspieszenie, kondycję do biegania po całej długości, niezły odbiór a na boku ten jego chaos i skłonność do ryzyka, gry jeden na jeden mógłby się przydać, rozszarpywać tę obronę przeciwnika. W środku pola on notuje za dużo strat. No ale teraz jest inne ustawienie i problem wraca jak bumerang

20 grudnia 2014 | 13:34

Guaro jest idealny jako joker, wprowadzany na ostatnie 30 minut na podmęczonego przeciwnika. Wtedy masakruje rywali i potrafi mecze wygrywać. Tak widzę jego rolę w Interze. Jak będzie - zobaczymy

Danilux

Danilux

20 grudnia 2014 | 13:56

@Darkos, mam podobną wizję. Tylko taki joker nie powinien mieć jednej z największych pensji.

Hagaen

Hagaen

21 grudnia 2014 | 00:35

@Darkos i Danilux - właśnie dokładnie tak jest jak piszecie, a pisałem o tym już bardzo dawno. Gaurin gra W MIARĘ jedynie jak wchodzi w drugiej połowie na jakieś 30-35 minut. Wtedy gra i robi to co napisaliście dokładnie. Guarin napisał kilka dni temu, że to nasz najlepszy pomocnik, co jest bzdurą i śmieszne, każdy już mu to próbuje wytłumaczyć, a on dalej swoje. Guarin absolutnie nie jest dobrym piłkarzem na całe mecze, wybitny nie jest na pewno, dobry tylko jako dżoker. Wtedy widać, że próbuje się wykazać, ma siłę i dobrze może wykorzystać atuty, a i rywale mają mniej siły, żeby mu piłkę zabierać. I tak powinno zostać - jeśli będzie zawodnikiem rezerwowym na jokera to jak najbardziej niech zostanie. Jeśli nie - nie spada. Medel nie grał źle przecież, nie wiem czemu od DP ktoś spodziewa się inteligencji i goli, skoro Guarin grał tyle czasu bez tych cech i nikt go nie sprzedał...

Tytus

Tytus

21 grudnia 2014 | 01:38

Ale presję na chłopakach wywierają. W tym meczu Guarin i Medel, w poprzednim kto tam ostatnie szanse dostał? MVila i Nagatomo? Guarin ostatnio gra padakę, ale to jest trochę tak, że on chce się bardzo dobrze zaprezentować, strasznie się spina i mu nie idzie. Spina się jeszcze bardziej i idzie jeszcze gorzej... Trochę spokoju by mu pomogło. Być może.