13 lat intermediolan.com

13 stycznia 2015 | 09:31 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

Jakoś umknęło to naszej uwadze, że wczoraj nasz serwis obchodził swoje 13. urodziny.

Był to kolejny rok z Interem i z Wami. 13 lat relacjonowania meczów Interu, komentowania wszystkiego co wydarzyło się w tym wyjątkowym dla nas wszystkich klubie. Trudno nam samym uwierzyć, że za nami już w sumie 13 lat nieprzerwanej działalności. Przez ten czas wiele się zmieniło, ale nie zmieniła się pasja jaką mamy do tych barw. Wierzymy, że jeszcze wiele przed nami. Wierzymy, że będziecie dalej przy nas.

Dziękujemy!

13. urodziny intermediolan.com

zobacz także: O nas

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 20

Kejmo

Kejmo 13 stycznia 2015 | 09:50   

100 lat chłopaki i.. dziewczyny :)

Kiksu

Kiksu 13 stycznia 2015 | 09:52   

Grazie !! Forza Inter !! Forza im.com !!

anor

anor 13 stycznia 2015 | 09:54   

Gratulacje i brawa dla tłumaczy/newsmanów, a zwłaszcza Pawła, który nieraz działał sam żeby przekazywac dziesiątki newsów. Naprawdę kawał dobrej roboty.

Kendzior

Kendzior 13 stycznia 2015 | 09:55   

oby tak dalej! pozdro, forza

Darkos

Darkos 13 stycznia 2015 | 09:55   

Brawo ludziska za dobrą robotę. Życzę kolejnych, co najmniej 13 lat działania najlepszego portalu dla kibiców Interu!

Hagaen

Hagaen 13 stycznia 2015 | 10:17   

Paweł, życzę Ci, żeby to nie był dla Ciebie pechowy (jak numer Guarina) jubileusz. Mam nadzieję, że będziesz miał siłę na podwojenie lub nawet potrojenie wyniku. Gratuluję i dziękuję oficjalnie w tym dniu wszystkim tłumaczom, newsmanom, felietonistom, statystykom i innym, którzy w jakikolwiek sposób przyłożyli rękę do tego serwisu. Forza!!

Juventino

Juventino 13 stycznia 2015 | 11:09   

miałem wtedy 6 lat... yafud :D forza juve

interbig

interbig 13 stycznia 2015 | 11:11   

Wszystkiego dobrego, wielu rąk do pracy, rozrzutności sponsorów, tylko dobrych newsów do pisania idalszego rozwoju życzę!

Interista

Interista 13 stycznia 2015 | 14:30   

100-wka!

didinho

didinho 13 stycznia 2015 | 15:09   

a ja dziś 24 urodziny :)

martins_92

martins_92 13 stycznia 2015 | 15:09   

gratulacje! dziękujemy za poświęcony czas i determinacje! :)

Dziarski

Dziarski 13 stycznia 2015 | 15:11   

wrzućcie stare layouty strony bo już nie pamiętam ;)

castillo20

castillo20 13 stycznia 2015 | 15:33   

Fajna stronka, zaglądam codziennie i jestem użytkownikiem od wielu, wielu lat. Mam jedno zastrzeżenie, ale właściwie nie do was tylko do innych użytkowników - więcej kultury i wyrozumiałości na opinie innych. Przecież każdy jest inny, każdy odbiera zawodników na swój sposób, jednemu np czyjaś gra się podoba inny twierdzi, że jest przeciętna, ale to nie powód by kogoś wyśmiewać lub używać wulgaryzmów. Mógłbym wymienić tu paru takich niezbyt sympatycznych, ale mniejsza z tym, najbardziej szokuje mnie to że myślę sobie jakiś gówniarz, wchodzę w profil, a tu gość koło 30. No kurde przecież to nie barca czy real (bo tam to rozumiem sezonowcy i gimbaza). Na szczęście coraz mniej tego i mam nadzieję, że taka tendencja pozostanie, pamiętajcie szanujmy się nawzajem, pozdro

kruk12

kruk12 13 stycznia 2015 | 15:38   

Szacunek za wykonywaną pracę. Podziękowania za wszystkie przekazane informacje o Naszym ukochanym klubie. Pozdrawiam Pawła oraz wszystkich tworzących tę wspaniałą stronę!

Nerazzurri96

Nerazzurri96 13 stycznia 2015 | 16:02   

100 LAT wszyscy, dzięki i powodzenia!

Daniello

Daniello 13 stycznia 2015 | 17:12   

Wszystkiego najlepszego dla Pawła i pozostałych członków redakcji tej wybitnej strony :) Odwalacie kawał dobrej roboty :) PS. Jeśli ktoś myśli (lub myślał) nad wstąpieniem do redakcji, ale mial jakieś wątpliwości, tudzież obiekcje to zachęcam, bo naprawdę warto z wielu względów :)

domi

domi 13 stycznia 2015 | 18:15   

To naprawdę świetny serwis :) Wszystko dzięki Pawłowi i Wam, którzy go tworzycie. Razem tworzymy społeczność kibiców Interu Mediolan w Polsce. Po stokroć dzięki i życzę wielu sukcesów!

Optajmista

Optajmista 13 stycznia 2015 | 19:58   

Wszystkiego najlepszego! Bez Was to nie byłoby to samo!

KeyserSoze

KeyserSoze 13 stycznia 2015 | 21:07   

sto lat!!:)

Siteq

Siteq 13 stycznia 2015 | 22:39   

Wszystkiego dobrego ! : )