Medel i Guarin zagrali w swoich reprezentacjach

27 marca 2015 | 14:51 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

O reprezentacyjnych trafieniach Bonazzollego i Puscasa pisaliśmy już wcześniej. W czwartek kolejne występy w swoich narodowych drużynach zanotowali także Gary Medel i Fredy Guarin.

Chile dość nieoczekiwanie przegrało w meczu towarzyskim z Iranem 2 - 0. Medel pojawił się na boisku w 63 minucie zmieniając Enzo Roco.

Fredy Guarin uczestniczył za to w demolce reprezentacji Bahrajnu. Kolumbia rozgromiła rywali, aż 6 - 0. Gracz Interu rozegrał całą drugą połowę, jednak nie wpisał się na listę strzelców. Co ciekawe Guarin zmienił Jeisona Murillo, który od przyszłego sezonu będzie najprawdopodobniej reprezentował barwy Nerazzurrich.