Shaqiri z asystami, Handanović z czystym kontem

27 marca 2015 | 23:30 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Poniżej przedstawiamy raport z kolejnych występów Nerazzurrich w meczach międzypaństwowych.

Swoistego hat-tricka zaliczył dziś Xherdan Shaqiri. Szwajcar co prawda ani razu nie wpisał się na listę strzelców, ale aż trzykrotnie asystował przy trafieniach kolegów. Helweci pewnie 3 - 0 pokonali Estonię w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy. Shaqiri rozegrał całe spotkanie.

Powody do zadowolenia może mieć również Samir Handanović. Słowenia zgodnie z planem rozgromiła San Marino (6 - 0). Golkiper Interu zaliczył wyjątkowo spokojne 90 minut, gdyż rywale nie oddali dziś ani jednego uderzenia w światło bramki.

Prowadzona przez ex-Interistę, Luigiego Di Biagio reprezentacja Włoch do lat 21 w towarzyskim meczu zremisowała z rówieśnikami z Niemiec 2 - 2. Pełne 90 minut rozegrali Francesco Bardi, Matteo Bianchetti, Cristiano Biraghi i Lorenzo Crisetig. Marco Benassi i Samuele Longo zameldowali się na murawie w 74 minucie.