Inter - Al-Ahli 1 - 1 (FOTO)

5 sierpnia 2015 | 20:44 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Roberto Mancini podczas okresu przygotowawczego nie oszczędza swoich podopiecznych. Nerazzurri odbyli dziś rano normalny trening, a popołudniu w ramach kolejnych zajęć rozegrali sparing z zespołem Al-Hilal.

Spotkanie zakończyło się remisem 1 - 1. Dla rywali już w 5 minucie trafił Rodrigo Lima. Inter wyrównał dopiero w samej końcówce za sprawą Stevana Joveticia, który skutecznie egzekwował rzut karny.

Trener Mancini testował dziś różne ustawienia taktyczne. Okazję do zaprezentowania swoich umiejętności otrzymali m.in. Xherdan Shaqiri, czy młodziutki Rey Manaj. W barwach Al-Hilal wystąpił dobrze znany z gry w Interze - Houssine Kharja.

Skład Interu w I połowie: Handanovic; Murillo, Medel, Juan Jesus; Shaqiri, Guarin, Kovacic, Kondogbia, Manaj; Palacio, Icardi

Skład Interu w II połowie: Carrizo; Andreolli, Ranocchia, Santon; Montoya, Brozovic, Gnoukouri, Dimarco, D'Ambrosio; Nagatomo; Jovetic