Mancini: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

13 marca 2016 | 00:21 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W sobotę Inter Mediolan pokonał Bolognę 2:1. Prócz jednej straconej bramki, Nerazzurri stracili również Mauro Icardiego, który w tym spotkaniu nabawił się kontuzji. O zdrowiu napastnika, jak i również meczu opowiadał na konferencji pomeczowej Roberto Mancini.

- Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz. Zagraliśmy dobrze w pierwszej połowie, a w drugiej strzeliliśmy dwie bramki. Zasłużyliśmy na zwycięstwo. Niestety w końcówce straciliśmy gola, przez co musieliśmy się skupić w ostatnich minutach. To jedyny czarny punkt tego spotkania - rozpoczął trener.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Danilo D'Ambrosio, który w ostatnim czasie nie był ulubieńcem kibiców. - D'Ambrosio był krytykowany, ale moim zdaniem to pracowity i dobry chłopak. Jest wytrawnym profesjonalistą. Cieszę się, że dzisiaj zdobył gola - ocenił szkoleniowiec.

Na koniec Mancini został zapytany o trudną sytuację przed meczem z Romą, podczas którego nie zagrają dwaj napastnicy Interu. - Nie wiem jak długo Icardi będzie borykał się z urazem. Po pierwszej diagnozie można stwierdzić, że prawdopodobnie nie zobaczymy go w kolejnym meczu. Problem będzie również z Palasio, który przez dzisiejszą żółtą kartkę będzie zawieszony - wyjaśniał trener.