Podkładki pod mysz 100% Interista - projekt

10 czerwca 2016 | 08:24 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Informacje serwisu

No to zaczynamy! Nie wiemy jak Wam, ale nam marzy się by nasze myszy nie biegały po byle czym, dlatego postanowiliśmy coś z tym zrobić!

Czarno-niebieski, elegancki, 100% Interista, wybieg dla myszy sygnowany logo intermediolan.com

Chcielibyśmy zorientować się ile osób byłoby zainteresowanych zakupem takiej podkładki, gdyby była w cenie w zakresie 20-25 zł + przesyłka? Piszcie!

Jeżeli będzie odpowiednia ilość chętnych wdrożymy ten produkt do sprzedaży! W planach mamy również inne produkty, np koszulki

Źródło: intermediolan.com

Polecane newsy

Komentarze: 54

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 10 czerwca 2016 | 08:29   

Może nie będę obiektywny, bo to mój pomysł, ale brałbym jak rolnik dotację :) Jeździłbym myszą jak Piłsudzki na kobyle :)

Interista

Interista 10 czerwca 2016 | 08:37   

#chcęTo

Tiesto

Tiesto 10 czerwca 2016 | 08:43   

Wziąłbym

Danioxx17

Danioxx17 10 czerwca 2016 | 08:55   

Jestem zainteresowany .

Wiktor

Wiktor 10 czerwca 2016 | 09:11   

Nie korzystam z myszy ale pomysł i wykonanie 10/10. Natomiast chetnie bym skorzystał z naklejek lub logo na kompa i samochód jesli kiedys cos takiego stworzycie ;-)

Dziarski

Dziarski 10 czerwca 2016 | 09:13   

nie używam podkładek :/ kupiłbym za to taki notes jak jest po lewej na zdjęciu o góry

winiarro

winiarro 10 czerwca 2016 | 09:14   

Też jestem chętny :) notes, też biorę! (edycja 2016.06.10 09:14 / winiarro)

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 10 czerwca 2016 | 09:15   

Wszelkie produkty, które wypuścimy, nie będą zawierać herbu Interu, ponieważ nie chcemy w ten sposób łamać prawa. Grafika jest naszego autorstwa, nasze logo, nasze nowe dodatkowe logo "Il Biscione" również. Co do naklejek, zobaczymy w przyszłości.

Jak się zbierze minimum 50 osób chętnych to działamy, dla tych pierwszych, które potem złożą zamówienie gdy już będzie faza składania zamówień , dorzucimy coś jeszcze do przesyłki.

budbundy

budbundy 10 czerwca 2016 | 09:38   

I'm in!

Skubany

Skubany 10 czerwca 2016 | 09:41   

Paweł, gdzie zbieracie zapisy?

Avtvv

Avtvv 10 czerwca 2016 | 09:42   

Świetny pomysł, estetyczne wykonnie - piszę się!!

Fanatyczny

Fanatyczny 10 czerwca 2016 | 09:47   

Jestem na tak!

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 10 czerwca 2016 | 09:50   

Panowie, na razie chcemy się zorientować ilu byłoby chętnych, więc prosimy by pisać jeżeli ktoś by kupił. Jak szybko sie zbierze ok 50 osób to wchodzimy w temat i rozpoczniemy konkretne zamówienia i przedpłaty.

Tytus

Tytus 10 czerwca 2016 | 10:35   

Mi się podoba- mógłbym to przemyśleć ;)

steve_1991

steve_1991 10 czerwca 2016 | 10:41   

Oczywiscie jestem chetny, jak beda inne produkty to tez z checia wezme

Internaldo

Internaldo 10 czerwca 2016 | 10:57   

Mi podkładka jest niepotrzebna bo nie korzystam ze zwykłej myszki, natomiast uważam, że wzięcie byłoby większe gdyby był na niej herb Interu zamiast tego węża. Nawet napis 100% Interista byłby zbędny.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 10 czerwca 2016 | 11:00   

Tylko Inter może umieszczać herb Interu na tego typu produktach oraz firmy, które wykupiły w Interze na to licencję. (edycja 2016.06.10 11:01 / Paweł Świnarski)

InterTommy

InterTommy 10 czerwca 2016 | 11:31   

Również byłbym zainteresowany :)

AndrzejP

AndrzejP 10 czerwca 2016 | 11:53   

Biorę !

Michellaga

Michellaga 10 czerwca 2016 | 12:43   

Niebiescy pięćset. Sprzedane. Dawaj panie numer konta.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 10 czerwca 2016 | 12:51   

Potwierdzam, że będziemy robić te podkładki, w przyszłym tyg będzie można składać zamówienia. Dla pierwszych zamawiających będa naklejki 3d (takie wypukłe ze złotym Il Biscione i malutkim logo intermediolan.com ) lub notes A5 (odrywane kartki, taki bloczek 50kartek na notatki w barwach Interu) bo to można będzie zapakować w jedną kopertę bo jest płaskie i małe. Będzie można kupić te naklejki i notes również osobno.

kamil13216

kamil13216 10 czerwca 2016 | 13:05   

Bardzo ładna, myśle że byłbym chętny. Paweł, a o co chodzi z tymi prawami autorskimi, kupiłem w czasie różnych zbiórek na waszej konkurencyjnej stronie, mase wlepek, czapek, szalików, kalendarzy, koszulek i poduszek na których jest herb i nigdy nie było problemów z takimi zbiórkami. Tak czy inaczej bardzo ładna, czekam na jeszcze więcej takich akcji.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 10 czerwca 2016 | 13:18   

Kamil, a jak myślisz co to oznacza?

Drakon

Drakon 10 czerwca 2016 | 13:55   

a kto wykonał? Ja bym bral :D

Vancore

Vancore 10 czerwca 2016 | 15:00   

ptss otbjur zglaszam sie

pitek1

pitek1 10 czerwca 2016 | 15:01   

Super chetnie wezme

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 10 czerwca 2016 | 15:10   

@Drakon , projekt mojego autorstwa

Dawidow

Dawidow 10 czerwca 2016 | 16:17   

Chętnie wezmę :)

Wujcio Dobra Rada

Wujcio Dobra Rada 10 czerwca 2016 | 16:26   

no to pawel rzuc te robote i zajmij sie tworzeniem gadzetow ;p

Lethal Doze

Lethal Doze 10 czerwca 2016 | 16:27   

wymiary?

Drakon

Drakon 10 czerwca 2016 | 16:45   

@Paweł zacny, Pawle, zacny :D
@Wujcio sam nawet myslalem o takim biznesie :D

Hagaen

Hagaen 10 czerwca 2016 | 18:12   

Kapitalne bo bazuje na barwach, symbolach, a nie ma łamania prawa autorskiego - to jest taka kolekcjonerska perełka i to się ceni (mądry odbiorca, w każdym razie) nawet bardzo. Potwierdzam 2 podkładki. Proszę o nr konta na priw ;)

Balcer566

Balcer566 10 czerwca 2016 | 19:15   

@Paweł mam nadzieje, że dostawa za darmo dla mnie jak z tego samego miasta :D

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 10 czerwca 2016 | 19:18   

@Balcer jeżeli jesteś z Z. to nawet podrzucę osobiście ;-)

Maradon.

Maradon. 10 czerwca 2016 | 19:33   

biorę w ciemno! pozdro

Piter

Piter 10 czerwca 2016 | 22:10   

Paweł świetna robota, podziwiam szanuję i oddaje pokłon.
Notes pięknie się prezentuje na zdjęciu, jest w moim odczuciu "nowoczesny" z graficznego punktu widzenia.
Oczywiście udział w akcji wezmę i czekam na koszulki, bo wiem, że będą najlepsze.
Pozdrawiam wasz Piter

Loon

Loon 10 czerwca 2016 | 23:49   

Ja wstępnie też się piszę na wybrane gadżety, chociaż nie na wszystkie, bo nie lubię zagracania jakimiś notesami, z których i tak nie skorzystam. Paweł jest doświadczonym grafikiem i umie zrobić te kibicowskie gadżety w sposób, który nie jest kiczowaty, co jest rzadkie. :)

Hagaen

Hagaen 11 czerwca 2016 | 01:10   

@Loon - jak można nie korzystać z notesu? Ja nie wyobrażam sobie dnia bez notesu, tyle rzeczy w pracy, na budowach, spotkania, uzgodnienia - nie ogarnąłbym bez notesów i kalendarzy.

wciślok

wciślok 11 czerwca 2016 | 07:10   

Chętny

aspirynaA

aspirynaA 11 czerwca 2016 | 10:00   

biorę także

mała

mała 11 czerwca 2016 | 10:13   

Ja zamawiam notes (ten, o którym mowa na FP) :D

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 11 czerwca 2016 | 10:53   

Mała Ty to dostaniesz i tak ;-)

interbig

interbig 11 czerwca 2016 | 14:32   

Paweł, jaki to będzie materiał? Wygląda na żelowy , wypukły. Mam rację?

interbig

interbig 11 czerwca 2016 | 14:34   

Generalnie świetny pomysł z tymi gadżetami. Konkurencja coś zaprzestała produkcji a ja nadal czuje głód gadżetów. Naklejki będą się nadawać na auto?

Lambert

Lambert 11 czerwca 2016 | 15:45   

Kubek też będzie do kupienia? Bo widze tam niebieski kubek ;d

sowa

sowa 11 czerwca 2016 | 16:30   

Jest możliwa wysyłka do UK?

manjo

manjo 11 czerwca 2016 | 18:44   

raz proszę!

claudio

claudio 11 czerwca 2016 | 22:51   

Brałbym

Sargoness

Sargoness 11 czerwca 2016 | 23:02   

również jestem chętny :)

Randama

Randama 12 czerwca 2016 | 15:32   

Oceniam podkładkę 9/10.

kiedy powrot?

Kali90

Kali90 12 czerwca 2016 | 22:54   

Również zainteresowany :)

nosko84

nosko84 13 czerwca 2016 | 11:31   

chetny

Kisiel

Kisiel 13 czerwca 2016 | 13:22   

Również się piszę! :)

roro999

roro999 13 czerwca 2016 | 23:12   

Brałbym ;)