Inter 1-1 Estudiantes (video)

28 lipca 2016 | 06:57 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Relacje2 min. czytania

W meczu rozegranym w nocy na Red Bull Arena w Harrison w stanie New Jersey, Inter Mediolan zremisował 1-1 z drużyną Estudiantes de La Plata.

Nerazzurri szybko, bo w 5. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą gola Yuto Nagatomo po ładnej akcji Jovetića, Kondogbii i Palacio. Ten ostatni zagrał w polu karnym do nadbiegającego z drugiej strony Yuto, a Japończyk lewą nogą umieścił piłkę w siatce.

Filigranowy obrońca Inter jeszcze w pierwszej połowie bliski był zdobycia gola, podobnie jak Palacio, po którego strzale piłka trafiła w poprzeczkę.

Rywale mieli również swoje okazje i jedną z nich w 43 minucie wykorzystał Desabato, który strzałem głową pokonał Handanovića. Piłka dośrodkowywana była z rzutu wolnego i w tej sytuacji słabo zachowała się obrona Interu, która nie pokryła zawodnika rywali.

Po przerwie więcej bramek już nie padło i mecz zakończył się rezultatem 1-1.

W kolejnym meczu Inter zmierzy się z Bayernem Monachium w ramach International Champions Cup.

Inter 1-1 Estudiantes (HT 1-1)
Strzelcy: Nagatomo 5, Desabato 43.

INTER: 1 Handanovic (30 Carrizo 70); 33 D'Ambrosio, 25 Miranda (96 Dellagiovanna 81), 13 Ranocchia, 55 Nagatomo; 11 Biabiany, 5 Melo, 7 Kondogbia (12 Bessa 46), 18 Caner (83 Bakayoko 81); 8 Palacio (99 Pinamonti 81), 10 Jovetic (95 Miangue 60).
Pozostali na ławce: 46 Berni, 92 Di Gregorio.
Trener: Roberto Mancini.

ESTUDIANTES: 12 Sappa; 2 Desabato, 3 Diarte, 6 Schunke, 14 Sanchez; 8 Damonte, 10 Brana, 18 Solari, 15 Cavallaro; 7 Auzqui, 9 Viatri.
Ławka: 1 Losada, 22 Pirez, 4 Rosales, 23 Barbona, 24 Marchioni, 10 Rodriguez, 27 Quintana, 16 Gomez, 13 Aguirregaray, 17 Graciani.
Trener: Nelson Vivas.