Oceny GdS za mecz z Chievo

22 sierpnia 2016 | 13:37 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

La Gazzetta dello Sport oceniła występ piłkarzy Interu przeciwko Chievo. Jak się można domyślać, nie są to wysokie oceny.

Samir Handanović 5.5
W pierwszych 45 minutach nie miał wiele roboty. Przy golu numer dwa, był nieco za wolny.

Danilo D'Ambrosio 4.5
Grał jako stoper w 3-osobowym bloku obronnym. W pierwszej połowie wyglądał przyzwoicie, w drugiej wszystko się posypało.

Andrea Ranocchia 4.0
Od początku wyglądał na nerwowego i z brakiem wiary w siebie. Za jedną z sytuacji powinien otrzymać czerwoną kartkę. Często źle ustawiony i nie wykorzystał swojej okazji w ofensywie.

Joao Miranda 5.5
Nie czuł się dobrze grając u boku Ranoccchi. W pierwszej połowie powstrzymał jedną z groźnych akcji, w drugiej jego gra była znacznie słabsza.

Antonio Candreva 5.0
Zaczął od początku bo de Boer chciał postawić na 3-4-1-2 a on jest bardziej pomocnikiem niż Ivan Perisić. Wypadł blado, musi popracować nad formą jaką miał chociażby na Euro.

Gary Medel 5.5
Przez godzine udało mu się wprowadzać balans w pomocy Interu, ale potem tę kontrolę przejął...Birsa.

Geoffrey Kondogbia 6.0
Jedyny zawodnik, który zaprezentował się dobrze, szczególnie w pierwszej połowie. Walczył o piłki, rozgrywał gdy było trzeba. Wyglądał znacznie lepiej niż w ubiegłym sezonie.

Yuto Nagatomo 5.0
Pokazał sporo serca i walki, ale gdy piłka ląduje u jego nóg, nie wie co z nią zrobić. W obronie również nie zachwycił.

Ever Banega 5.0
Miał dużą swobodę w tym gdzie poruszać się po boisku, byle wspierać ataki Interu. Nie potrafił jednak tego dnia przełamać linii pomocy i obrony Chievo.

Mauro Icardi 5.0
Miał okazję zdobyć gola na 2-1, ale Sorrentino był szybszy. Nie miał celnego strzału, ale trzeba zauważyć że pomoc dla napastnika ze strony pomocy była zerowa.

Eder 5.5
Dobrze zaczął strzałem z dystansu, który zakończył się rzutem rożnym, ale to był jego jedyny wkład w ten mecz.

Zmiennicy:

Ivan Perisić 5.5
Wszedł na lewą stronę. Miał kilka dobrych sprintów, ale nie sprawił problemów obronie Chievo, nie stworzył też żadnych wartych odnotowania okazji.

Marcelo Brozović 5.5
Miał problemy z podawaniem, sporo błędwów. Wyglądał też na bardzo powolnego na boisku.

Rodrigo Palacio 5.5
Wszedł na boisko w trudnym momencie, potrafił oddać celny strzał na bramkę głową, zatrzymany przez Sorrentino.