De Boer powołał

24 września 2016 | 19:06 Redaktor: Ruskov Kategoria:Ogólna1 min. czytania

25 zawodników powołał Frank de Boer na jutrzejsze spotkanie przeciwko Bolonii. Po raz kolejny uznania w oczach Holendra nie otrzymał Jonathan Biabiany.

Bramkarze: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni;

Obrońcy: 13 Ranocchia, 15 Ansaldi, 21 Santon, 24 Murillo, 25 Miranda, 33 D'Ambrosio, 55 Nagatomo, 94 Yao, 95 Miangue;

Pomocnicy: 5 Melo, 6 Joao Mario, 7 Kondogbia, 17 Medel, 19 Banega, 27 Gnoukouri;

Napastnicy: 8 Palacio, 9 Icardi, 10 Jovetic, 23 Eder, 44 Perisic, 87 Candreva, 96 Barbosa.

Nieobecni: Marco Andreolli (kontuzja), Jonathan Biabiany, Marcelo Brozovic, Ionut Radu (decyzją trenera)

Komentarze: 8

Gambit

Gambit

24 września 2016 | 19:41

Ciekawi mnie sklad. Skoro Frank mowi ze Ansaldi nie jeat gotow na 90 minut to byc moze nasza obrona nie zmieni sie wzgledem ostatnich spotkan. W pomocy Banega i Mario i ciekawe czy da odpoczac Medelowi czy jednak zagra. Atak podejrzewam bez zmian porównując z meczem z Empoli.

Behanort

Behanort

24 września 2016 | 20:01

Ja mam 2 pytania: Ile minut ( jeśli w ogóle) dostanie Barbosa? Podejrzewam, że może go wpuści go przy dobrym wyniku na jakieś 10, 15 minut. No i co z Joveticiem? De Boer powiedział, że może grać jako drugi napastnik lub "10", ciężko pracuje na treningach, więc... wpuści go na końcówkę razem z Gabim? Być może. Albo tak będzie, albo to znaczy, że zobaczymy go już niebawem. (edycja 2016.09.24 20:04 / Behanort)

Lombardo

Lombardo

Biabiany jest zbedny. Mogl odejsc latem ponoc byla oferta za cale 5 baniek.

Lombardo

Lombardo

24 września 2016 | 20:04

Behanort - Barbosa dostanie 23 minuty i 38 sekund z tego co mi wiadomo. Natomiast z Joveticiem sprawa wyglada nieco bardziej skomplikowanie - duza konkurencja ale de Boer mi mowil, ze moze dostanie jakies minutki zanim nie zostanie sprzedany w styczniowym okienku.

24 września 2016 | 20:07

Narobili fejmu przed meczem z Bolonia i sprzedali mnóśtwo biletow na ten mecz, prawie caly stadion podobno. Ja się wcale nie zdziwie jak Barbosa zacznie od 1 minuty. Przypuszczam, że dostanie minimum 30 minut. Też liczę na Joveticia

Jestem NOWY XD

24 września 2016 | 21:40

brbosa na pewno nie wyjdzie od 1 min... jak cs to dopiero 2 polowa (edycja 2016.09.24 21:40 / Jestem NOWY XD)