Brazylia, Chile i Argentyna zwycięskie

16 listopada 2016 | 07:27 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Wczoraj i przedwczoraj odbyły się kolejne mecze reprezentacyjne z udziałem zawodników Interu Mediolan.

Brazylia z Mirandą w składzie (pełne 90 minut) pokonała Peru na wyjeździe 2-0 w ramach kwalifikacji do MŚ. Bramki zdobyli Gabriel Jesus oraz Renato Augusto.

W Eliminacjach grała również Argentyna z Kolumbią i zwyciężyła wysoko, bo aż 3-0. Ever Banega grał do 63 minuty, a Jeison Murillo pełne 90 minut.

Gary Medel rozegrał pełne 90 minut w wygranym przez Chile meczu z Urugwajem 3-1.

W klasyfikacji prowadzi Brazylia z 27 punktami przed Urugwajem, Ekwadorem i Chile. Argentyna jest dopiero na 5 miejscu, zaś Kolumbia na 6.

Yuto Nagatomo zagrał pełne 90 minut w wygranym przez Japonię 2-1 meczu z Arabią Saudyjską.