Możliwi zastępcy Handanovica

18 grudnia 2016 | 20:45 Redaktor: Companier Kategoria:Transfery

Drogi Samira Handanovica oraz Interu Mediolan mogą się rozejść podczas letniego mercato. 

Wygląda na to, że bramkarz, jeśli zostanie w klubie, nie zaspokoi swoich ambicji gry w Lidze Mistrzów w najbliższym czasie. Dlatego Handanovic może zdecydować się odejść do klubu, który będzie występował w tych prestiżowych rozgrywkach. Dziennikarze GdS podają zaś listę nazwisk, które są rozważane jako wzmocnienia bramki Interu, niezależnie od tego czy Słoweniec zostanie czy odejdzie - są to Perin z Genoi, Meret z Udinese oraz Cragno z Cagliari.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 8

Wiktor

Wiktor 18 grudnia 2016 | 21:08   

Standardowy temat w przypadku Handy. Bardzo bym żałował gdyby odszedł, ale akurat jemu to się należy bo i tak udowodnił swoją lojalność.

Adrian Nosowski

Adrian Nosowski 18 grudnia 2016 | 22:54   

należą to mu się ale sukcesy i gra w LM z Interem a nie odejście

Internazionalista

Internazionalista 18 grudnia 2016 | 22:55   

dawac mereta przyszlosc wloskiej bramki razem z donnarruma

Dziarski

Dziarski 18 grudnia 2016 | 23:10   

zasłużył lojalnością na odejście? nie mam więcej pytań..

Budd Dwyer

Budd Dwyer 18 grudnia 2016 | 23:40   

Zasłużył żeby kupił go taki manchester city i żeby grał co sezon o wszystko co możliwe.

zbigi30

zbigi30 19 grudnia 2016 | 01:10   

Handanovic to taki Bufon byłby z nami do końca gdyby były sukcesy a tak nie wiadomo

Wiktor

Wiktor 19 grudnia 2016 | 09:47   

#Dziarski. Był lojalny. Oczekiwał postępu i sukcesów? Tak. Daliśmy mu je? Nie. Pomimo to trwa z nami, a jak każdy chce sukcesów bo już swoje lata ma. Mówię tylko że jeśli by odszedł to wciąż ma mój szacunek. Nic więcej. I źle interpretujesz moje słowa. Nie "lojalnością zasłużył na odejście". Lojalnością zasłużył na szacunek. A odejście się w stronę sukcesów się mu należy. (edycja 2016.12.19 09:49 / Wiktor)

Dziarski

Dziarski 19 grudnia 2016 | 10:35   

domyśliłem się o co chodziło tylko zabrzmiało to dość paradoksalnie. Według mnie nie powinien odchodzić, Inter w końcu zagra w LM, jako bramkarz ma większe szanse by tego doczekać. Pogoń za LM może się skończyć jak w przypadku Ibry.