Inter włącza się do wyścigu po R. Rodrigueza

5 stycznia 2017 | 02:09 Redaktor: Loon Kategoria:Transfery

Ricardo Rodriguez to obecnie ścisła czołówka bocznych obrońców na świecie, ale piłkarz nadal występuje zaledwie w Wolfsburgu. 

Interesują się nim poważne kluby: Arsenal, Chelsea, PSG, jednakże sam zawodnik - zdaniem prasy - szczególnym sentymentem darzy Serie A. W tym swoich szans upatruje Inter, który rozważa zapłacenie klauzuli w wysokości 22 milionów euro.

Źródło: Sempre Inter

Komentarze: 11

VVujek

VVujek 5 stycznia 2017 | 06:58   

Dawać go :) dodatkowy plus jest taki że grał już z Perisiciem.

Matt1

Matt1 5 stycznia 2017 | 08:31   

transfer marzenie. Moze to, ze facet nalezy do czolowki w koncu sprawiloby, ze Inter go nie pusci po sezonie.

Morfo

Morfo 5 stycznia 2017 | 08:48   

To byłoby coś,

intermed1

intermed1 5 stycznia 2017 | 08:50   

"Zaledwie w Wolfsburgu". Tego samego Wolfsburgu co złoił nam dupe dwa lata temu.

Wiktor

Wiktor 5 stycznia 2017 | 10:23   

Brać jak ciepłe bułki z piekarni. I tak nikogo lepszego nie trafimy, a cena jak za tego zawodnika rozsądna.

Guarin

Guarin 5 stycznia 2017 | 10:41   

Kołtoń mówił że obniżył loty już w tym sezonie :) p.s Co ma gracz WFL do Sancheza? Nie stać was żeby wpisać w google Rodriguez i wkleić zdjęcie? (edycja 2017.01.05 10:42 / Guarin)

Gambit

Gambit 5 stycznia 2017 | 11:03   

Transfer marzenie. W Wolfsburga może się już dusić. Zresztą nawet jeśli obniżył loty to i tak lata dużo wyżej niż nasi boczni obrońcy. A jest jeszcze dość młody.
Dla mnie to zdecydowanie najlepsza opcja na lewą obronę.

kaczorex106

kaczorex106 5 stycznia 2017 | 11:22   

Świetny obrońca :)
jestem pewien że sprawdził by się w Serie A

Sylvvek

Sylvvek 5 stycznia 2017 | 11:26   

jak jest możliwość brać i się nie zastanawiać ;)

djchrisg28

djchrisg28 5 stycznia 2017 | 13:11   

Myślicie że ludzie są ciemni i nie wiedzą że Alexis Sanchez jest na zdjeciu? A swoją drogą taki gościu by się przydał :)) wypieprzyć 5-ciu kijowych a kupić jednego a porządnego

Hagaen