Oficjalnie: Gagliardini w Interze!

11 stycznia 2017 | 16:50 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Roberto Gagliardini podpisał dziś kontrakt z Interem Mediolan i zostanie zawodnikiem Nerazzurrich.

Młody włoski pomocnik rano przeszedł testy medyczne, po czym udał się do Appiano Gentile gdzie w Suning Training Center rozmawiał z trenerem i kolegami oraz zjadł wspólny posiłek z zespołem. Następnie podpisał swój kontrakt do 30 czerwca 2018 roku. Do Interu przechodzi z Atalanty na zasadzie 2-letniego wypożyczenia z obowiązkiem wykupu.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 18

VVujek

VVujek 11 stycznia 2017 | 16:57   

No to mamy pierwszy transfer :) ciekawe czy wzmocnimy formacje obrony.
Liczę na jego debiut z Chievo. :)
Forza Gaga !

wróbel1908

wróbel1908 11 stycznia 2017 | 16:59   

Mam nadzieję że ta kwota jaką Inter za niego zapłaci nie będzie na nim ciązyla i w pełni udowodni swoją wartość. FORZA Gaga FORZA Inter (edycja 2017.01.11 16:59 / wróbel1908)

Morfo

Morfo 11 stycznia 2017 | 17:11   

Witamy, witamy

maverik

maverik 11 stycznia 2017 | 17:19   

Oby wypalił, bo niestety nie widziałem go w akcji dotychczas.

Jestem NOWY XD

Jestem NOWY XD 11 stycznia 2017 | 17:25   

nie wiem co o tym myslec .... ale nam na gwalt sa potrzebni obroncy i to wszyscy srodkowi prawy lewy masakra a my juz 10 pomoznik w zespole ciekawe po co z nowu trafi czerwona albo kontuzje miranda albo murillo i ten wiesniak ranochcia bedzie gral a o skrzydlach to tam nikogo pewnego nie mamy

wróbel1908

wróbel1908 11 stycznia 2017 | 17:42   

@Jestem NOWY XD wydaje mi się że Pioli przesunie Medela na obronę, chociaż pewnie nie od meczu zChievo bo Brozo wypadł na tan mecz

Dziarski

Dziarski 11 stycznia 2017 | 18:22   

powodzenia

adam12

adam12 11 stycznia 2017 | 18:42   

czas pokaże a teraz czekamy na kolejne przyjścia oraz odejścia

Majkel

Majkel 11 stycznia 2017 | 18:50   

Dla mnie no name, oby pokazal ze zasluguje na regularną gre w Interze

intermed1

intermed1 11 stycznia 2017 | 19:04   

Po zdjęciu widać jaki jest szczęśliwy.

Interista

Interista 11 stycznia 2017 | 19:19   

Bądź bardziej Thiago Mottą niż Ranocchią. Powodzenia

Rejbel

Rejbel 11 stycznia 2017 | 19:26   

Statystyki ma średnie, ale warunkami fizycznymi trochę przypomina Mottę, ma niezłe odbiory i dobrze się zastawia. Mogli by jednak ogarnąć jakiś porządnych bocznych obrońców, od czasów Maicona i Zanettiego to wielka smuta na skrzydłach

Lombardo

Lombardo 11 stycznia 2017 | 21:22   

Taki ze mnie znawca, ze uslyszalem o nim dopiero od momentu laczenia tego pilkarza z Interem.
Komplilacja z nim w roli glownej mnie nie zachwycila jakos ale prezentowal sie solidnie.
No coz,radzi sobie w Serie A i ma potencjal stad kwota i transfer do klubu z takimi aspiracjami jak Inter.
Zobaczymy, licze na niego, niech bedzie solidny i nie jednowymiarowy jak Medel i napewno okaze sie wzmocnieniem.

Matiestro

Matiestro 11 stycznia 2017 | 23:20   

mysle ze Gaga to i tak najlepsza opcja z nazwisk ktore sie pojawialy nie bierzemy emeryta tylko mlodego i walecznego pleyera forza Roberto

Guarin

Guarin 11 stycznia 2017 | 23:24   

Słuchajcie na niego nie mówią GAGA ja to sobie tylko wymyśliłem :)

Dudex_86

Dudex_86 12 stycznia 2017 | 09:38   

Obrone mozemy wzmocnic sciagajac Di Marco z wypozyczenia, na prawa przesunac Ansaldi(ego) a Danilo na lawce bo i tak slabszy niz nasz wychowanek.

VVujek

VVujek 12 stycznia 2017 | 11:05   

Raczej nikt nie myślał że to jego pseudonim,zwykły skrót do trudnego nazwiska.

Gambit

Gambit 12 stycznia 2017 | 13:08   

Witam Roberto i życzę wielu sukcesów z Interem. Totalnie nie wiem czego się po nim mam spodziewać. Grał z nami w pierwszej rundzie? Jeśli tak to widziałem go w całym jednym spotkaniu:) ale zewsząd go chwalą a i Gasperini na talencie potrafi się poznać. Mam nadzieję że będzie wzmocnieniem.