Oceny GdS za mecz z Bologną

18 stycznia 2017 | 07:35 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Poniżej zestawienie ocen wystawionych przez dziennikarzy La Gazzetta dello Sport za wczorajszy mecz w Pucharze Włoch z Bologną:

Źródło: gds

oceny

Komentarze: 9

Drago194

Drago194

18 stycznia 2017 | 07:59

Eder 6? Tan sam żenujący poziom co Ansladii, a D'Ambrosio za wyjątkiem akcji bramkowej Candrevy też jak zwykle słabo.

Francesco

Francesco

18 stycznia 2017 | 09:01

Różowa gazeta zrobiła błąd, jest dwa razy najlepszy zawodnik Murillo i Ansaldi :D

18 stycznia 2017 | 11:12

Wielkie propsy dla Gagi. Mimo 22 lat, gra bardzo dojrzale, świetnie się ustawia i porusza po boisku. Będzie wielki ten chłopak.

Hagaen

Hagaen

18 stycznia 2017 | 13:54

Byłby ktoś w stanie przetłumaczyć co napisali o Kondogbii i Barbosie?

Nen

Nen

18 stycznia 2017 | 14:14

Kondogbia ma pecha do Bologny, wcześniej De Boer zdjął go w 28 minucie, teraz niefortunna interwencja przy strzale Dzemailiego.
Pioli musi sterować Barbosą, Gabi prezentuje się niedojrzale, nie jest w rytmie. Jego niepotrzebne zagranie piętą sprokurowało kontratak Bologny. (edycja 2017.01.18 14:15 / Nen)

Francesco

Francesco

Gabi: Pioli nim steruje. Pokazuje się z nie dojrzałej strony bez celnych podań, ale raduje kibiców kilkoma sztuczkami. Po jego nie udanej piętce Bologna rozpoczyna kontratak, który zakończył się golem. (edycja 2017.01.18 14:15 / Francesco)

19 stycznia 2017 | 08:15

Gabigol zagral kaszane, ale facet tez nie ma rytmu meczowego. Widac ze jest glodny, aktywny, ale za daleko wypuszcza sobie pilke, co przy silniejszych zespolach bedzie skutkowalo przejeciem pilki przez obroncow rywala. Jak dla mnie on powinien wchodzic w 70 minucie meczu ligowego zamiast tych Ederow czy Palaciow. W Pucharze niech sie ogrywa od pierwszej minuty, a slowa Pioliego ze gosc potrzebuje czasu by sie nauczyc Serie A nie sa przestrzelone. Osobiscie dalbym mu ocene 4 na 10, ale i tak podobal mi sie bardziej od naszych dziadkow z ataku. Jest szybki, ambitny, fajnie sie porusza. Bedzie z niego gosc.