Chiesa: Był jeden rzut karny

6 lutego 2017 | 15:56 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Nie milkną echa wczorajszych Derbów i trwa ożywiona dyskusja o tym czy sędzia Nicola Rizzoli oszukał Inter nie dyktując kilku oczywistych jedenastek dla gości.

O przeanalizowanie kontrowersyjnych sytuacji poproszony byłego arbitra Massimo Chiesę:

- Spotkanie stało na najwyższym stopniu trudności. Rizzoli prowadził jest dobrze z punktu widzenia dyscyplinarnego. Prawidłowo zarządzał grą. Po rzucie rożnym łokieć Chielliniego wchodzi w kontakt z Icardim, ale Icardi szuka tego kontaktu walcząc o pozycję.

- Podobna sytuacja przy starciu Lichtsteiner - D'Ambrosio. Obaj walczyli o pozycję. W tym wypadku to jednak Szwajcar przetrzymuje D'Ambrosio i w tej sytuacji należał się rzut karny.

- Wejście Mandżukicia było zupełnie normalne. Chorwat czysto trafił w piłkę i nie było kontaktu z Icardim.

Źródło: sempreinter.com