Wygrane Argentyny i Brazylii

24 marca 2017 | 17:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Ostatniej nocy za Oceanem doszło do dwóch hitowych pojedynków w ramach kwalifikacji do Mundialu 2018. W obu meczach udział wzięli reprezentanci Interu Mediolan.

W najciekawiej zapowiadającym się pojedynku tej kolejki Argentyna na własnym boisku wzięła rewanż za ostatnie niepowodzenia w starciach z reprezentacją Chile. Albicelestes zwyciężyli 1 - 0 po bramce Leo Messiego. Ever Banega pojawił się na murawie w 59 minucie. Cały mecz na środku obrony rozegrał za to Gary Medel.

Również pełne 90 minut na swoim koncie zapisał kolejny stoper Nerazzurrich. Joao Miranda był dodatkowo kapitanem reprezentacji Brazylii w wyjazdowym starciu z Urugwajem. Canarinhos wygrali pewnie, aż 4 - 1.