Mourinho z LE: przypominało mi to mecz Interu

25 maja 2017 | 09:51 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Jose Mourinho ponownie triumfuje. Portugalczyk wczoraj sięgnął po Puchar Ligi Europy z Manchesterem United pokonując w finale Ajax Amsterdam 2-0.

O ile ranga rozgrywek nie jest czymś co zawsze fascynowało Mourinho, o tyle zwycięstwo w nich da Manchesterowi miejsce w Lidze Mistrzów, którego nie udało się wywalczyć w rozgrywkach ligowych.

- Mecz przypominał mi spotkanie Interu z Bayernem, czułem że mamy to zwycięstwo w rękach od pierwszej minuty. Zaczęliśmy bardzo dobrze i z ławki miałem pewną kontrolę. Zespół pokazał wielką inteligencję taktyczną, można było powiedzieć, że od pierwszej minuty ten puchar był nasz. - powiedział.

Źródło: football-italia.net