Kondogbia nie zjawił się na treningu!

11 sierpnia 2017 | 14:17 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Geoffrey Kondogbia za wszelką cenę chce przenieść się do Valencii i próbuje wymusić transfer na włodarzach Interu Mediolan. Według relacji Sport Mediaset, Francuz nie pojawił się na porannym treningu.

Takie zachowanie na pewno nie przejdzie bez echa i Kondogbia może spodziewać się kary finansowej. Zawodnika zabraknie pewnie w kadrze na jutrzejszy mecz towarzyski.

Kością niezgody w negocjacjach pomiędzy klubami pozostają oczywiście pieniądze. Inter nie zamierza udzielać promocji i oczekuje oferty w granicach 30 mln euro. Valencia naciska na wypożyczenie z przymusem wykupu dopiero po sezonie.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 23

VVujek

VVujek 11 sierpnia 2017 | 14:24   

Niech dają kasę + Cancelo i niech spada :)

KRS

KRS 11 sierpnia 2017 | 14:28   

może pojechał szukać Dembele ?

Guarin

Guarin 11 sierpnia 2017 | 14:48   

pełna profeska a potem nie ma co sie dziwić, że i podczas meczów wygląda jak zagubiony amator

Morfo

Morfo 11 sierpnia 2017 | 14:56   

No i Nasz Bambo strzelił focha z przytupem, ja bym go sprzedał ale za solidną kasę lub wymianę na dobrego bocznego obrońce

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 11 sierpnia 2017 | 14:57   

on nigdy nie wyglądał jakby był w tym zespole, dziwny typ, nie pasował tu, niech idzie, choć takie zachowanie na pewno nie pomoże Interowi w uzyskaniu dobrej ceny (edycja 2017.08.11 15:03 / Paweł Świnarski)

inter00

inter00 11 sierpnia 2017 | 15:11   

20 mln i niech odchodzi. Ale za to Murillo niech zostawią w spokoju

Gambit

Gambit 11 sierpnia 2017 | 15:16   

Murillo to praktycznie juz sprzedany. A podobnież chcemy za Kondogbie minimum 25 mln.

samuraj

samuraj 11 sierpnia 2017 | 16:39   

Debil :D
Sorry, ale zawsze dla mnie koleś wyglądał na idiotę (na boisku, ale jak widać poza mądrzejszy nie jest :D). Niech spada gdziekolwiek ;) Jak zostanie to czuję, że będzie number one do pośmiewisk. Francuski mięczak nigdy tu nie pasował.

Klinsi64

Klinsi64 11 sierpnia 2017 | 17:13   

z niewolnika nie ma pracownika...a sorry to w końcu murzyn

Matt1

Matt1 11 sierpnia 2017 | 17:22   

won z nim. Oby to była prawda. Spal zrób w końcu porządek z tą drużyną.

MrBlue

MrBlue 11 sierpnia 2017 | 17:42   

skladam wniosek o bana za rasizm dla Klinsi64 zenada takie zachowanie masakra pewnie poplecznik pisu

Vancore

Vancore 11 sierpnia 2017 | 18:02   

Niech wydupia w podskokach. To bylby genialny gracz gdyby tylko byl bialy.

vandallo87

vandallo87 11 sierpnia 2017 | 18:17   

Jakoś tak żart mi się przypomniał. Zaznaczam, że rasistą nie jestem - Mamo, mamo, mieliśmy gimnastykę i chłopcy w mojej klasie mają mniejsze siusiaki niż ja, to dlatego, że jestem czarny? Nie synku, to dlatego, że oni mają 6 lat, a ty 17.

Lambert

Lambert 11 sierpnia 2017 | 18:18   

News normalnie jak z FMa wyjęty, niech wypierdala 25 mln + bonusy

Turbot

Turbot 11 sierpnia 2017 | 18:28   

Tak jak Redaktor Naczelny napisał, on był zawsze tak jakby "za szybą". Taki najemnik z przymusu.

oster

oster 11 sierpnia 2017 | 18:36   

(edycja 2017.08.11 18:37 / oster)

Wiktor

Wiktor 11 sierpnia 2017 | 21:39   

25 i ciao.

Raffal

Raffal 11 sierpnia 2017 | 23:08   

nie chce go bronić ale nie pomyślał ktoś że może było to uzgodnione?
Może miał np badania ?

Poki nie ma oficialnej informacji to takie wieszanie na kimś psów jest objawem głupoty

Lombardo

Lombardo 11 sierpnia 2017 | 23:28   

Jest zainteresowanie ze strony Valencii i skoro probuja zbic cene karta Garaya to nie wiem nad czym by sie tu zastanawiac.
Poza tym mogliby sie zainteresowac Cancelo.
Licze,ze pozbedziemy sie wszystkich babolarzy i dzieki temu Skriniar bedzie sie prawidlowo rozwijal majac dobry przyklad a nie amatorow.

miko2121

miko2121 12 sierpnia 2017 | 00:17   

MrBlue PiS jest lepszy od PO

superofca

superofca 12 sierpnia 2017 | 00:25   

Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść.

superofca

superofca 12 sierpnia 2017 | 00:36   

Tak w ogóle MrBlue, to uważaj co piszesz, bo Inter w czasach Mussoliniego był szykanowany za samą nazwę choć z tą hołotą zwaną międzynarodówką komunistyczną nigdy nie miał nic wspólnego i mam nadzieję, że nigdy mieć nie będzie.

Morfo

Morfo 12 sierpnia 2017 | 01:07   

Mrblue - jaki rasizm, proszę Cię, bo wspomniał o niewolnictwie?? Dzisiaj praktycznie wszyscy jesteśmy ekonomicznymi niewolnikami, to nie ma związku z rasizmem