Inter - Genoa 5:2

6 marca 2011 | 15:45 Redaktor: Larry Kategoria:Zapowiedzi1 min. czytania

Podrażniony po pierwszej połowie Inter Mediolan rozgromił gości z Genoi, aplikując rywalom 5 bramek i wygrywając cały mecz 5:2.

Debiutancką bramkę dla Interu i w ogóle we Włoszech strzelił Nagamoto, który po wejściu na boisko na ostatnie 10 minut wyglądał, jakby przyjął potrójną dawkę towaru od swojego dilera przed pojawieniem się na murawie i biegał jak wściekły pies. Pozostałe gole były autorstwa Eto'o, Pazziniego i Pandeva. Koncertową partię rozegrali także Sneijder i Maicon. Szersza relacja wkrótce.

Składy:

Inter: 1 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 26 Chivu; 4 Zanetti, 8 Thiago Motta, 5 Stankovic; 10 Sneijder; 7 Pazzini, 9 Eto'o.
Ławka: 12 Castellazzi, 14 Kharja, 17 Mariga, 23 Materazzi, 27 Pandev, 29 Coutinho, 55 Nagatomo.
Trener: Leonardo.

Genoa: 1 Eduardo; 20 Mesto, 3 Dainelli, 13 Kaladze, 24 Moretti; 7 Rossi, 5 Konko, 33 Kucka, 18 Rafinha; 8 Palacio, 43 Paloschi.
Ławka: 73 Scarpi, 2 Chico, 9 Boselli, 23 Antonelli, 35 Polenta, 71 Jankovic, 77 Milanetto.
Trener: Davide Ballardini.
Arbiter: Carmine Russo from Nola.