Ostatnie logowanie: 20 lutego 2022 | 12:31

1162

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Capello: Inter przegrywa po dokonaniu zmian 20 lutego 2022 | 12:32

Czyli jak robią zmiany to czasem wygrywają, czasem przegrywają a zdarza się że i remisują. Geniusz!

TOP i FLOP: Inter - Juventus 25 października 2021 | 09:28

Dumfries nie jest winny porażki, takie rzeczy się zdarzają jak walczysz o piłkę i tyle. Winny jest sobie cały Inter jako zespół i to on powinien być we flopie. Grasz lepiej, masz rywala pod kontrolą, jest 70 minuta meczu więc ten mecz musisz zabić będą mistrzem Włoch! W poprzednim sezonie taki mecz skończyłby się 3-0 tymczasem Inter nagle postanowił co drugą piłkę zagrywać do bramkarza a ten ładuje lagę do przodu i tak przez 25 minut. I to jest przykre że tak szybko cofnął się Inter w rozwoju w tym aspekcie. Czy tak zagrałby z takim Juventusem ostatnie 25 minut np Liverpool, Real, Bayern? No nie i to pokazuje gdzie jesteśmy

Inter dogadał się z Lazio 23 czerwca 2021 | 16:19

Gdyby za cenę Hakimiego udało kupić Lazzariego/Dumfriesa i Gosensa to uważam że warto

Caicedo już w przyszłym tygodniu w Mediolanie? 9 stycznia 2021 | 11:50

Albo ma się możliwości ściągnąć kogoś konkretnego to należy to zrobić (oczywiście można się pomylić jak przy Eriksenie, zdaża się) albo dać szansę mlodym wychowankom lub szukać nieznanych, tanich parełek.
Czekam kiedy Conte wymyśli żeby ściągnąć jednak Maicona, co będzie grał w serie D, wspomoże zespół doświadczeniem. I Luca Toni by się nadał jako zmiennik dla Lukaku, na pewno coś tam jeszcze potrafi. Paranoja (edycja 2021.01.09 11:50 / MrGoal)

Caicedo już w przyszłym tygodniu w Mediolanie? 9 stycznia 2021 | 11:45

Kompletny bezsens, typowa pułapka styczniowego okienka w którą Inter prawie co sezon wpada. Ściągnąć podstarzały szrot bo jest tani a przecież nie musi być dobry, bo przychodzi tylko jako uzupełnienie składu. Ale potem nie ma co z nimi zrobić, ani się człowiek obejrzy mają po 33-35 lat, nikt ich już nie chce a zarabiają konkretnie. I słyszymy, że najpierw trzeba sprzedawać żeby kupować. Zaraz to samo będzie z Vidalem i Kolarovem.

Niechlubny rekord Vidala 27 listopada 2020 | 12:15

Vidal jest póki co symbolem katastrofy Conte w tym sezonie. Antek celowo odstawił Brozovica grającego często jako regista w zeszłych rozgrywkach i wyprowadzanie piłki od tyłu wyglądało całkiem dobrze. Ale Chorwat strzelał ponoć za mało bramek więc miał przyjść Chilijczyk który do drużyny wniesie więcej agresji ( pozytywnej) , doświadczenia i bramek. Póki co nie ma niczego z tych rzeczy, wyprowadzanie piłki z własnej połowy kompletnie siadło , pojawiła się za to kupa głupoty. Jak do tego dodać Kolarova to wychodzą absolutnie dramatyczne w skutkach decyzje transferowe

Top i Flop: Inter - Real 26 listopada 2020 | 14:31

Ja tego nie rozumiem. Długi poprzedni sezon plus brak normalnego okresu przygotowawczego bo covid i do tego chyba jakieś błędy w tym okresie przygotowawczym bo u nas żaden zawodnik poza Barellą w tym sezonie nie istnieje. Nie ma ludzi, fizycznie to jest dno, człapanie 90 minut. Nawet Lukaku, gość który przestawiał wszystkich w zeszłym sezonie, takiego Nacho to by 90 minut na plecach nosił a wczoraj zero, odbija się od wszystkich. Nie ma topu w tym sezonie. I obawiam się że to nie jest kwestia chęci, motywacji. Oni nie istnieją fizycznie, szybkościowo. Można przegrać jak w zeszłym sezonie na Camp Nou, ale tam chociaż 45 minut to było tempo. Wczoraj poziom ekstraklasy i to bez przesady piszę (edycja 2020.11.26 14:33 / MrGoal)