Ostatnie logowanie: 19 stycznia 2021 | 15:04

19

Komentarzy

Ostatnie komentarze

Vidal: Nie miałem zamiaru całować herbu Juventusu 18 stycznia 2021 | 10:48

Ja nie potrzebuję od niego żadnych tłumaczeń. Wczoraj wytłumaczyło go boisko. Niesmak co prawda pozostanie, ale piłkarzy szczerze oddanych swoim klubom jest coraz mniej. Jeśli Inter jest dla niego tylko miejscem pracy, do której będzie się przykładał, to mi wystarcza.

Tylko remis na Olimpico 10 stycznia 2021 | 14:30

Beznadziejne zmiany Conte w drugiej połowie. Beznadziejna mentalność Interu, który po objęciu prowadzenia, zamiast próbować dobić, oddaje inicjatywę rywalowi. Z takim nastawieniem to niech sobie walczą o top 3. (edycja 2021.01.10 14:31 / keanu1)

Pinamonti wróci do Genui? 31 grudnia 2020 | 14:30

Wykupić gościa za 20 mln, żeby pół roku siedział na ławce, a później oddać go z powrotem... Ni mam słów. "Iks de" Excubitora chyba najlepiej oddaje sytuację.

Historyczny "wyczyn" Interu 10 grudnia 2020 | 00:00

Conte ma o co uzupełnić CV.

Inter odpadł z europejskich pucharów 9 grudnia 2020 | 23:19

Ten mecz przegrał nam Conte, nie Inter. Każdy kibic widział, że po podwójnej zmianie w Szachtarze, przeciwnicy zaczęli zdobywać coraz więcej pola. Antonio musiał tę sytuację przetrawić parę minut, żeby dojść do prostych wniosków - zmiany. Parę minut w plecy. Jego duma ucierpiałaby, gdyby wcześniejszymi zmianami przyznał się, że skład który wystawił nie spisuję się (delikatnie mówiąc) odpowiednio. Walenie głową w mur. Taka taktyka może sprawdzi się w lidze, w końcu Conte swoje wygrał - powtarzalność i konsekwencja są mile widziane na krajowym podwórku, gdzie gra innych klubów jest determinowana przez specyfikę rozgrywek (można się do niej dostosować) i trwa o wiele dłużej niż grupowe rozgrywki europejskich pucharów, w których spotykają się drużyny z wielu krajów prezentujące różne warianty futbolu ( o wzmożonej determinacji w tychże rozgrywkach nie wspominając), a Conte wciąż to samo: "walmy głową w mur, kiedyś się uda." Pewnie, że kiedyś się uda, tylko kiedy? Bo w grupie LM jest tylko 6 meczy, więc to mętne "kiedyś" nie wystarczy. Sześć meczy weryfikuje drużynę. Conte to egocentryczne, toksyczne dziecko, wciąż krzyczące o zabawki, które mu się najbardziej podobają. Reszta jest be! Dlatego, że tak.
Ciekawym jakie kroki podejmie zarząd. Kupili mu przed sezonem zabawki, które chciał. Czy znowu się nabiorą na dziecięcą roszczeniowość, czy pokażą jaja i dadzą jasny komunikat, że to oni są odpowiedzialni za budowę naszego klubu, a nie ten czy inny trener.

Mihajlović: Nie da się powstrzymać Lukaku 5 grudnia 2020 | 14:52

No proszę, jak miło kiedy trener nie gryzie się w język na konferencjach. Ucz się Conte.

Ultrasi z ostrym przesłaniem do piłkarzy 28 listopada 2020 | 14:21

Reprezentanci curva nord raz na jakiś czas muszą przypomnieć światu o swoich prymitywnych wartościach. Kochane chłopaki. (edycja 2020.11.28 14:32 / keanu1)