1 Agazzi; 24 Perico, 15 Rossettini, 13 Astori, 8 Avelar; 21 Dessena, 5 Conti, 4 Nainggolan; 22 Cabrera (Ibraimic 62); 23 Ibarbo, 51 Pinilla (Sau 74)

25 Avramov, 3 Ariaudo, 16 Eriksson, 18 Nenè, 29 Murru

1 Handanovic; 35 Rolando, 23 Ranocchia (Milito 89), 5 Juan Jesus; 55 Nagatomo, 13 Guarin, 19 Cambiasso, 10 Kovacic, 31 Pereira; 11 Alvarez (Icardi 46)

12 Castellazzi, 45 Maniero, 2 Jonathan, 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 17 Kuzmanovic, 18 Wallace, 21 Taider, 25 Samuel

Conti 14, Juan Jesus 32, Pinilla 35, Rossettini 37, Nainggolan 57, Nagatomo 90

Inter Mediolan zremisował na wyjeździe z Cagliari 1 - 1. Na prowadzenie Nerazzurrich wyprowadził Mauro Icardi, jednak do wyrównania w końcówce spotkania doprowadził Radja Nainngolan.

Trener Mazzarri zgodnie z przedmeczowymi spekulacjami po ostatnim, ciężkim boju z Fiorentiną dał odpocząć kilku kluczowym zawodnikom. Szansę wykazania się w podstawowym składzie otrzymali Kovacić, Pereira, Belfodil i Rolando. Dla tego ostatniego dzisiejszy mecz był okazją do debiutu w barwach Nerazzurrich.

W poprzednich spotkaniach gracze Interu przyzwyczaili nas do tego że szybko narzucali przeciwnikowi swój styl gry. Nie inaczej było również i tym razem. Już na samym początku strzałami zza pola karnego czujność bramkarza gospodarzy sprawdzili Nagatomo i Guarin. W 11 minucie dobrą, indywidualną akcją popisał się Belfodil. W jej następstwie w dogodnej sytuacji w polu karnym znalazł się Fredy Guarin, jednak niestety i tym razem górą był Agazzi. Najlepszą okazję do zdobycia bramki Inter stworzył sobie w 22 minucie. Nagatomo zagrał piłkę wprost na głowę Belfodila, jednak golkiper zdołał obronić jego strzał z najbliższej odległości. Natychmiastowa dobitka Algierczyka była już niecelna. Po upływie 30 minut coraz śmielej do głosu zaczęli dochodzić Sardyńczycy. Co prawda nie przemieniło się to w jakieś bardzo groźne okazje bramkowe, ale jednak udało się im zepchnąć przyjezdnych do defensywy. Do przerwy zatem bez bramek.

Od początku drugiej połowy na boisku nie zobaczyliśmy już Alvareza. Jego miejsce zajął Mauro Icardi. Inter posiadał zdecydowaną optyczną przewagę jednak nie przynosiło to efektu w postaci dogodnych sytuacji. Strzały Pereiry i Nagatomo nie były zbyt groźne. W międzyczasie na murawie w miejsce Belfodila zameldował się Rodrigo Palacio. W 75 minucie goście przeprowadzili świetną, zespołową akcję w konsekwencjo której Nagatomo dograł piłkę wprost na głowę Icardiego, a ten nie miał problemów ze zdobyciem gola. Po objęciu prowadzenia Inter wydawał się w pełni kontrolować przebieg spotkania. Niestety w 83 minucie szczęście uśmiechnęło się do miejscowych. Po strzałe Radji Nainngolana zza pola karnego, piłka niefortunnie odbiła się od Rolando i wpadła do siatki. Samir Handanović był bez szans. Inter ruszył do ataku. W znakomity sposób sytuację strzelecką w polu karnym stworzył sobie Palacio jednak przestrzelił. W 88 minucie trener Mazzarri zdecydował się delegować do gry kolejnego napastnika. W miejsce Ranocchi pojawił się Milito. Niestety nie przyniosło to efektu bramkowego i obie drużyny musiały podzielić się punktami.

Trener: Walter Mazzarri