1 Handanovic; 35 Rolando, 23 Ranocchia, 5 Juan Jesus (Samuel 28); 33 D'Ambrosio (Kovacic 53), 88 Hernanes, 19 Cambiasso (Milito 79), 11 Alvarez, 55 Nagatomo; 8 Palacio, 9 Icardi.

12 Castellazzi, 30 Carrizo, 4 Zanetti, 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 13 Guarin, 17 Kuzmanovic, 21 Taider, 20 Botta.

1 Curci; 5 Antonsson, 14 Natali, 22 Mantovani; 8 Garics, 24 Pazienza, 4 Krhin (Acquafresca 71), 19 Christodoulopoulos, 35 Cech (Morleo 60); 33 Kone (Perez 88), 99 Cristaldo.

32 Stojanovic, 6 Sorensen, 21 Cherubin, 75 Crespo, 11 Friberg, 20 Ibson, 9 Bianchi, 10 Moscardelli, ‎88 Paponi.

Mantovani 39, Ranocchia 81, Kone 85.

Inter Mediolan kolejny stracił punkty ze znacznie niżej notowanym rywalem. Tym razem Nerazzurri nie byli w stanie ograć przeciętnej Bolonii i spotkanie zakończyło się remisem 2 - 2. Dla gospodarzy dwukrotnie trafiał Mauro Icardi. Goście odpowiedzieli trafieniami Pazienzy i Kone. W 85 minucie po raz pierwszy w tym sezonie Inter otrzymał okazję do zdobycia bramki z RZUTU KARNEGO. Diego Milito uderzył jednak fatalnie i Curci bez problemu obronił jego strzał. Już w 29 minucie z powodu kontuzji boisko był zmuszony opuścić Juan Jesus. Jego miejsce zajął Walter Samuel.

Dziś wieczorem na Giuseppe Meazza Inter podejmie Bolognę. Nerazzurri są zdecydowanym faworytem tego spotkania, jednak biorąc pod uwagę dotychczasowe wpadki, niczego nie można być pewnym, choć statystyki mówią iż w ostatnich 20 meczach z Bologną, Inter był niepokonany w 18.

Bologna w 6 z ostatnich 8 meczów nie zdobyła ani jednej bramki. Nerazzurri nie przegrał w 11 z 12 ostatnich meczów u siebie w Serie A, zaś Bologna w 9 z 10 ostatnich meczów wyjazdowych nie wygrała spotkania.

Nerazzurri znajdują się obecnie na 5 miejscu w tabeli Serie A, podczas gdy rywale są na 17. lokacie.

Forma:
Inter (RZZPRR)
Bologna (RRPZPP)

Ostatnia potyczka:
W pierwszej rundzie rozgrywek, Inter zremisował swój wyjazdowy mecz z Bologną 1-1, natomiast ostatni mecz między Interem a Bologną na Giuseppe Meazza, zakończył się porażką Interu 0-1 i miało to miejsce 10 marca 2013 roku.

33 mecze bez karnego
Licznik spotkań bez rzutu karnego bije. Jak tak dalej pójdzie, Nerazzurri zakończa sezon bez ani jednego przyznanego rzutu karnego.