30 kwietnia 2011    18:00 | Serie A | 35. Kolejka

Strzelcy: 56' Budan, 90+1 Pazzini, 90+5 Pazzini

1 Antonioli; 77 Ceccarelli (83' 44 Piangerelli), 25 Von Bergen, 3 Pellegrino, 6 Lauro; 24 Sammarco, 8 Caserta, 18 Parolo; 23 Giaccherini (73' 15 Benalouane), 10 Jimenez; 11 Budan (77' 17 Malonga)

33 Calderoni, 4 Appiah, 19 Gorobsov, 70 Bogdani

12 Castellazzi; 13 Maicon, 6 Lucio, 15 Ranocchia, 55 Nagatomo; 4 Zanetti, 19 Cambiasso; 27 Pandev (59' 7 Pazzini), 8 Thiago Motta (64' 17 Mariga), 9 Eto'o; 22 Milito

21 Orlandoni, 14 Kharja, 20 Obi, 23 Materazzi, 26 Chivu

14' Budan, 58' Ceccarelli, 70' Mariga, 84' Caserta, 87' Lucio

Inter Mediolan w nieprawdopodobnych okolicznościach ograł w meczu 35. kolejki Serie A Cesenę na wyjeździe 2-1. Obie bramki, odwracające losy spotkania i dające zwycięstwo wciąż aktualnym mistrzom Włoch strzelił lis pola karnego - Giampaolo Pazzini.

Inter od 56. minuty przegrywał po golu Igora Budana, aby w doliczonym czasie gry strzelić dwa gole wciąż dające na trzy kolejki przed końcem sezonu matematyczne szanse na obronę tytułu mistrzowskiego. Milan swój mecz rozegra w niedzielę o godzinie 15 na San Siro z Bologną. Rossoneri mogli świętować jutro tytuł na swoim obiekcie, 5 doliczonych minut w Cesenie zniweczyło jednak te plany.

Trener: Leonardo