47 Consigli; 11 Vrsaljko, 28 Cannavaro, 26 Terranova (Brighi 81), 3 Longhi (Gazzola 61); 8 Biondini, 4 Magnanelli, 7 Missiroli (Antei 75); 25 Berardi,

1 Pomini, 16 Polito, 6 Chibsah, 20 Bianco, 52 Lodesani, 96 Sereni, 99 Floccari.

1 Handanovic; 54 Donkor, 15 Vidic (Brozovic 69), 23 Ranocchia, 22 Dodo; 13 Guarin, 18 Medel; 91 Shaqiri, 10 Kovacic, 8 Palacio (Puscas 78); 11 Podolski (Icardi 56).

30 Carrizo, 46 Berni, 17 Kuzmanovic, 20 Obi, 24 Sciacca, 88 Hernanes, 93 Dimarco, 97 Bonazzoli.

Missiroli (10), Zaza (12), Ranocchia (21), Vidic (66), Donkor (78), Icardi (84), Berardi (85), Medel (90+1), Sansone (89,cz.), Donkor (90 cz.)

Trudno znaleźć w podobnej klasie rozgrywkowej dwie drużyny w których to pojedynkach, jedna z nich w trzech ostatnich meczach, dwa wygrywała wynikiem 7-0. Taka sytuacja ma miejsce w przypadku Interu i Sassuolo. Obie drużyny zmierzą się ze sobą już jutro o 12:30 na Mapei Stadium.

Trudno będzie Interowi powtórzyć tamten wyczyn, biorąc pod uwagę indolencję strzelecką Nerazzurrich w ostatnim czasie. Co smutne, jutrzejszy mecz Interu z Sassuolo to potyczka dwóch ekip ze środka tabeli. Nerazzurri mają zaledwie jeden punkt przewagi nad rywalami, a do liderującego Juventusu tracą już 23 punkty. Tak, dwadzieścia trzy punkty!

W ostatnim meczu ligowym Inter niespodziewanie przegrał u siebie z Torino 0-1, zaś Sassuolo uległo wyjazdowo Cagliari 1-2.

Ekipa z Mapei Stadium na pewno pamięta bolesne porażki z Interem i chciałaby nieco poprawić bilans starć z Nerazzurri. Pomóc w tym ma przede wszystkim Domenico Berrardi wspierany przez Simone Zazę, który jest obiektem transferowym kilku włoskich klubów.

Ostatnie bezpośrednie spotkania
14.09.2014 Inter 7-0 Sassuolo
9.02.2014 Inter 1-0 Sassuolo
22.09.2013 Sassuolo 0-7 Inter

Trener Mancini będzie miał spore problemy z ustawieniem obrony Interu, gdyż ze składu wypadło mu kilku graczy tej formacji. Najprawdopodobniej środek stworzą Ranocchia z Vidićem, zaś po bokach obejrzymy ponownie Joela Obiego na lewej i Isaaca Donkora po prawej.

Marcelo Brozović raczej nie jest szykowany do gry od pierwszych minut, zwłaszcza że z Interem trenuje dopiero od kilku dni. Najprawdopodobniej dwójkę pomocników grających przed obroną stworzą Medel oraz Guarin, a przed nimi tercet złożony z Palacio, Kovacića i Shaqiriego. Mauro Icardi tym razem zasiąść ma na ławce rezerwowych, a jego miejsce zająć ma Lukas Podolski w roli najbardziej wysuniętego napastnika. Roberto Mancini przyznał dziś, że taki wariant ustawienia Poldiego, jest brany pod uwagę.