1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 37 Skriniar, 25 Miranda, 55 Nagatomo; 5 Gagliardini, 7 Kondogbia; 87 Candreva, 77 Brozovic, 44 Perisic; 23 Eder.

27 Padelli, 46 Berni, 8 Jovetic, 10 Joao Mario, 11 Biabiany, 13 Ranocchia, 20 Borja Valero, 24 Murillo, 31 Valietti, 61 Vanheusden, 63 Rivas, 96 Barbosa, 99 Pinamonti.

35 Nubel, 2 McKennie, 10 Bentaleb, 11 Konoplyanka, 17 Stambouli, 18 Caligiuri, 19 Burgstaller, 24 Oczipka, 25 Harit, 29 Naldo, 31 Nastasic.

Ławka gości

34 Wieszolek, 23 Moreno, 33 Avdlijaj, 6 Geis, 21 Hemmerich, 3 Insua, 16 Reese, 40 Sam, 32 Tekpetey, 22 Uchida, 30 Wright.

Kartki

Relacja

W rozgrywanym w ramach Dragon City Cup meczu pomiędzy Interem Mediolan, a Schalke 04 padł remis 1 - 1. Na gola Daniela Caligiuriego pięknym uderzeniem zza pola karnego odpowiedział Jeison Murillo.

Podopieczni trenera Luciano Spallettiego w pierwszej odsłonie całkiem nieźle wyglądali na tle reprezentanta niemieckiej Bundesligi. Do najaktywniejszych graczy należał typowany do odejścia z klubu Ivan Perisić. Nerazzurri mogli i nawet powinni objąć prowadzenie jeszcze przed przerwą, lecz dobrych okazji nie wykorzystali Perisić, Brozović i szczególnie Candreva. Pod koniec pierwszej połowy urazu stawu skokowego doznał Geoffrey Kondogbia.

Po przerwie Inter nadal nie grzeszył skutecznością. Znakomitą okazję zmarnował chociażby Stevan Jovetić. Znacznie bardziej konkretni okazali się rywale. W 59 minucie Caligiuri łatwo oszukał Nagatomo i mocnym uderzeniem nie dał szans bezrobotnemu do tej pory Handanoviciovi. Na szczęście Nerazzurri nie podłamali się straconym golem. Włosi nadal przeważali i dążyli do wyrównania. Do remisu w 73 minucie doprowadził wprowadzony kilka chwil wcześniej Jeison Murillo. Kolumbijczyk kolejny raz był próbowany na prawej obronie i popisał się bramką wielkiej urody. Już w doliczonym czasie gry szansę na zwycięskiego gola miał Pinamonti, lecz doświadczony Naldo w ostatniej chwili zdążył z interwencją. Wynik nie uległ więc zmianie i obie drużyny musiały zadowolić się remisem.