Udany debiut Livaji

18 lutego 2013 | 23:50 Redaktor: Biały Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Marko Livaja zaliczył udany debiut w barwach Atalanty. Zawodnik rozegrał całą drugą połowę w przegranym 2:1 meczu przeciwko Torino i został wybrany przez La Gazzetta dello Sport najlepszym piłkarzem w szeregach klubu z Bergamo, otrzymując notę 6,5 (wywalczył m.in. rzut karny).

Na temat Chorwata wypowiedział się szkoleniowiec Atalanty - Stefano Colantuono:

- Marko to dobry zawodnik. Dopiero go poznajemy i staramy się go powoli wprowadzać do zespołu. Taki jest nasz zamysł. Bardzo go potrzebujemy i liczymy, że okaże się przydatny dla naszej drużyny.

Przypomnijmy, ze Livaja od stycznia jest współwłasnością Atalanty i Interu.

Źródło: fcinternews.it/fcinter1908.it