Słaby występ Sneijdera w LM

21 lutego 2013 | 08:16 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

We wczorajszym meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Galatasaray Stambuł a Schalke, padł remis 1-1. Mecz był okazją do debiutu w tym sezonie w Lidze Mistrzów dla Wesleya Sneijdera.

Holender wybiegł na murawę od pierwszej minuty, podobnie jak inny nowy gwiazdor tureckiej drużyny - Didier Drogba. Były pomocnik Interu nie spisywał się jednak zbyt dobrze i być może dlatego już w przerwie został zmieniony. Nie jest również wykluczone, że popularny Wes doznał w czasie pierwszej połowy kontuzji, co mogło być powodem takiej decyzji trenera.

Źródło: inf.własna