Transfer Botty coraz bliżej

8 marca 2013 | 15:33 Redaktor: Biały Kategoria:Transfery

Ruben Botta jest o krok od podpisania kontraktu z Interem. Działacze Nerazzurrich są w stałym kontakcie z agentami Argentyńczyka i wszystko wskazuje na to, że finalizacja transferu jest tylko kwestią czasu.

Przełom miał nastąpić kilka dni temu, kiedy do Mediolanu, wraz z pełnomocnikami 23 - letniego pomocnika, przyleciał również jego ojciec. Botta senior, po rozmowie z działaczami, odwiedził ośrodek treningowy Appiano Gentile, a także stadion San Siro. Opuszczał stolicę Lombardii bardzo zadowolony z tego, co zobaczył.

Inter naciska na jak najszybsze zakończenie rozmów, ponieważ konkurecja nie śpi. Botta znajduje się również na celownikach Romy i Juventusu, a w ostatnich dniach do walki o zawodnika miały również przystąpić kluby z Anglii. Na ten moment, to jednak Nerazzurri pozostają faworytami do pozyskania Argentyńczyka.

Jeśli ostatecznie dojdzie do podpisania dokumentów, Botta zwiąże się z Interem na cztery lub pięć lat i będzie zarabiał około miliona euro rocznie.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Hagaen

Hagaen 8 marca 2013 | 16:20   

Jeśli info o zainteresowaniu Juve Bottą jest prawdziwe, to gdyby przyszedł do nas, to będzie bardzo dobry ruch transferowy.

Kiksu

Kiksu 8 marca 2013 | 16:54   

jesli jest zainteresowanie juve to moze byc tak ze nagle okaze sie ze jednak idzie trafi do turynu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich