Moratti chce Leonardo

9 marca 2013 | 12:27 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Według La Gazzetta dello Sport, Massimo Moratti poważnie myśli o sprowadzeniu do klubu Leonardo na stanowisko dyrektora. Brazylijczyk spędził w klubie kilka miesięcy po tym jak w grudniu 2010 roku zastąpił na stanowisku trenera Rafę Beniteza.

Pomimo, że udało mu się wywalczyć Puchar Włoch oraz zająć 2. miejsce w tabeli, po sezonie zdecydował się odejść do PSG na stanowisko dyrektora sportowego. Teraz pomimo zapewnień Prezydenta PSG szejka Nassera Al-Khelaifiego, prasa spekuluje, że popularny latem pożegna się z Paryżem.

Leonardo mógłby zatem zastąpić w Interze Marco Brancę, którego czas jeśli wierzyć włoskim dziennikarzom (pisaliśmy o tym tutaj) powoli dobiega końca w mediolańskim zespole.

Źródło: La Gazzetta dello Sport / inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 8

Kiksu

Kiksu 9 marca 2013 | 12:34   

hahaha no na pewno szejki dadza mu odejsc :D

bydomino

bydomino 9 marca 2013 | 12:35   

Nareszcie jakaś pozytywna wiadomość. Jednak na tę chwile, z pewnością nie ma zamiaru opuszczać Paryża.

domi

domi 9 marca 2013 | 12:37   

Jestem na tak. Sprowadził do klubów wielu wspaniałych graczy. Bardziej sądzę, że to Ausilio odejdzie niż Branka;

zahor

zahor 9 marca 2013 | 13:27   

Inter z Leonardo był 2. na koniec sezonu

Rizzo

Rizzo 9 marca 2013 | 15:45   

A potem wypiął się na nas, przez co musieliśmy zatrudnić byle jakiego trenera na początku zeszłego sezonu. Moim zdaniem bez dużych pieniędzy nie zrobiłby szału, a my powinniśmy się troszkę szanować. Z pewnością jest świetny w swoim fachu, ale mimo wszystko mam nadzieje, że to dziennikarska plotka.

Don F

Don F 9 marca 2013 | 16:38   

Leonardo był świetnym trenerem w Interze. Z drużīny po Mourinho mocno uszło powietrze (o czy wprost powiedział Sneijder i Cambiasso). Mimo to, wycisnął z nich ile się dało. Wydawało mi się, że Leonardo przeciętnie radził sobie z Interem mając dosonałe nazwiska w składzie, plus Pazziniego, który od razu po przyjściu strzelił aż 17 goli w 23 meczach. Z perspektywy czasu ()czytaj: dokonań jego następców z podobnym składem) byłem w błędzie -- to był bez wątpienia świetny trener.

Don F

Don F 9 marca 2013 | 16:41   

Poprawka: Pazzini strzelił 11 goli w 20 meczach w sezonie, w ktorym dołączył. Co nie zmienia faktu, że to był najlepszy dotąd sezon w jego wykonaniu.

Lethal Doze

Lethal Doze 9 marca 2013 | 19:25   

moim zdaniem taktycznie był mierny, ale dobry motywator


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich