Agent: Sanchez myśli tylko o Barcelonie

7 kwietnia 2013 | 15:19 Redaktor: Randama Kategoria:Transfery

Łączony z przenosinami do Interu Mediolan Alexis Sanchez, jak na razie nie myśli o odejściu z Barcelony. Tak przynajmniej uważa agent zawodnika, Fernando Felicevich.

Reprezentant Chile powrócił wczoraj do wyjściowego składu Blaugrany. Pod nieobecność Lionela Messiego, były zawodnik Udinese dwukrotnie trafiał do siatki. Obecny sezon nie jest dla piłkarza tak dobry jak ostatni. Sanchez strzelił jak do tej pory zaledwie 5 bramek.

Sam zawodnik wielokrotnie podkreśla, że gra dla Barcelony od zawsze była jego marzeniem i zrobi wszystko, aby udowodnić, że zasługuje na reprezentowanie drużyny z Półwyspu Iberyjskiego. Dziennikarze uważają, że 24 - latek może powrócić do Włoch. Zainteresowanie piłkarzem oprócz Interu wykazuje także Juventus.

Massimo Moratti jest przekonany, że Sanchez byłby znaczącym wzmocnieniem jego drużyny. Duże znaczenie może mieć fakt, czy Interowi uda się zająć 3 miejsce w obecnym sezonie Serie A. Szanse na to są coraz mniejsze. Większe szanse na transfer daje się Bianconerim.

W ostatni wtorek doszło do spotkania agenta Sancheza z działaczami Interu. Felicevich stwierdził, że w przyszłym tygodniu nie ma w planach opuszczania Hiszpanii.

- W przyszłym tygodniu zostanę w Hiszpanii, nie planuje podróży do Włoch. Sanchez jest piłkarzem Barcelony i myśli tylko o wygraniu wszystkiego w swoim obecnym klubie.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich