Bedy Moratti: Liczę, że Strama zostanie

7 kwietnia 2013 | 16:06 Redaktor: Biały Kategoria:Ogólna

W rozmowie z dziennikarzami FcInter1908.it Bedy Moratti - honorowy prezydent Inter Club - wypowiedziała się na temat sytuacji pierwszego zespołu oraz przyszłości Andrei Stramaccioniego:

- Trzeba powiedzieć, że w obecnym sezonie pech nas nie opuszcza. Przyznaję jednak, że popełniono też kilka błędów. Mam nadzieję, że w końcu szczęście się do nas uśmiechnie i odrobimy stratę do czołowych miejsc. Nasz cel pozostaje niezmienny: chcemy awansować do kwalifikacji Ligi Mistrzów. Stramaccioni? Mam nadzieję, że zostanie w Interze. Na tę chwilę nie wiem jednak, czy tak się stanie. Po zakończeniu sezonu dokonamy bilansu i podejmiemy decyzję.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Pawel1992

Pawel1992 7 kwietnia 2013 | 17:39   

zmiana Combiego , zakup bocznego obrońcy , ofens. pomocnika , skrzydłowego i napastnika

DzikiJeżPółnocny

DzikiJeżPółnocny 7 kwietnia 2013 | 18:34   

Ryba psuje sie od głowy.Nam nie pomoże nawet sprowadzenie najlepszych graczy.W klubie i drużynie panuje chaos.To widać gołym okiem.Potrzebna jest miotła u samej góry,która pozamiata w sztabie medycznym,szkoleniowym i na szczeblach zarządzania. Ktoś taki jak swojego czasu Giacinto Facchetti,który przejął stery od Morasia i klub zaczął zmierzać w dobrym kierunku po latach dużych inwestycji,jeszcze większego chaosu i upokorzeni.pozdro

Wisnia_pl

Wisnia_pl 7 kwietnia 2013 | 22:57   

HAHAHA Masz swojego "geniusza" Stramę. Za taki pseudo mecz jak z Atalantą powinien natychmiast wylecieć.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich