Simoni: To nie sędziowie są głównym problemem

10 kwietnia 2013 | 08:38 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Były trener Interu, Luigi Simoni po raz kolejny w ostatnim czasie wypowiedział się na temat Interu. Uważa on, że Massimo Moratti jest w błędzie szukając winy niepowodzeń Interu pośród sędziów, a nie wewnątrz drużyny.

- Moratti był szorstki. Bez wątpienia było wiele negatywnych i pechowych incydentów z sędziami w związku z Interem, ale nie podobały mi się te oskarżenia. Nie zapominajmy że kadra Interu ma swoje problemy. Nigdy nie widziałem Morattiego tak złego, choć jeśli chodzi o incydent z 1998 roku z meczu z Juventusem, to jesteśmy na tym samym poziomie gniewu. W tym sezonie widziałem kilka incydentów, przeciwko Interowi, ale w wielu meczach to nie była ta drużyna, co kiedyś. Inter ma poważne problemy i powinien się na nich skupić.

- Moratti jest w futbolu od wielu lat, przechodził trudne chwile i podjął też kilka dobrych decyzji w przeszłości, które pomogły mu wygrać wszystko. On może oceniać aspekt pracy sędziów, ale sędziowie nie są tutaj jedynym problemem.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

Pawel1992

Pawel1992 10 kwietnia 2013 | 09:33   

ma rację gramy nie tak jak powinniśmy i na to trzeba zwrócić uwagę mimo tego że praca sędziów glównych (i nie tylko) jest czasami tragiczna

Hagaen

Hagaen 10 kwietnia 2013 | 16:42   

Myślę, że jego wypowiedź może i powinna stać się pięknym podsumowaniem naszej smutnej sytuacji :/

timon

timon 10 kwietnia 2013 | 17:53   

Nom, ślepo ufający wszystkim dookoła Moratti, kilku klakierów wykorzystujących naiwność szefa na czele z Brancą i Combim, kilka ,,legend" które urządziły sobie z kluby prywatny folwark i na dokładkę ,,trener" którego jedynym atutem jest dobre prezentowanie się na trenerskiej ławce, bo o trenerce nie ma pojęcia... Sędziowie to naprawdę nasz najmniejszy problem


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich