Faraoni zostanie w Udinese?

12 kwietnia 2013 | 21:22 Redaktor: Biały Kategoria:Transfery

Marco Davide Faraoni, będący współwłasnością Interu i Udinese, najprawdopobniej najbliższy sezon również spędzi w klubie ze Stadio Friuli. Agent piłkarza poinformował, że taka ewentualność jest bardzo możliwa. Wypowiedział się też na temat pogłosek, według których młody Włoch mógłby pozostać w Udine w ramach rozliczenia za transfer Dusana Basty do Interu:

- Nie sądzę, aby Marco mógł być włączony w ten transfer, o ile w ogóle taka transakcja istnieje. Tak czy inaczej Inter nie kontaktował się ze mną w podobnej sprawie. Sytuacja jest inna: od najbliższego sezonu Faraoni może zająć miejsce Basty w Udinese. Jeśli Serb zostanie sprzedany, to wtedy Marco najprawdopodobniej pozostanie. W przeciwnym wypadku jego dalszy pobyt na stadio Friuli nie będzie miał sensu.

- Pierwotnym pomysłem Udinese było ściągnięcie Faraoniego i ogrywanie go w jak największej liczbie meczów. Następnie w czerwcu miał zostać sprzedany Basta, a Marco miał zająć jego miejsce. Następnie po kilku latach Udinese zapewne sprzeda Faraoniego, tak jak robi to z każdym młodym zawodnikiem, którego u siebie wypromuje - powiedział Giovanni Bia.

W trwającym sezonie Faraoni rozegrał w barwach Udinese 17 meczów, z czego 11 w Serie A.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

fenomen

fenomen 13 kwietnia 2013 | 09:09   

Pamiętam jak Ranieri stawiał go na prawej pomocy to całkiem dobrze sobie radził, bardzo waleczny i całkiem szybki :) Prawego obrońce by mogli z niego z robić myślę, żeby się nadał :) Forza

Vancore

Vancore 13 kwietnia 2013 | 10:44   

Z niego nie ma co robic prawego obroncy bo on juz nim jest...

fenomen

fenomen 13 kwietnia 2013 | 11:08   

Może na papierze, ale obejrzyj mecze udine to zauważysz, ze gra na pomocy zresztą tak samo jak w Interze

IM99

IM99 13 kwietnia 2013 | 17:48   

Sam nie wiem co sądzić o tym zawodniku.

InterForEver!

InterForEver! 13 kwietnia 2013 | 19:27   

Żal go w udine


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich