Agent Alvareza: Ricky chce zostać

19 kwietnia 2013 | 18:01 Redaktor: Biały Kategoria:Wywiady

Ricardo Alvarez jako jeden z nielicznych piłkarzy Interu demonstruje w ostatnich tygodniach niezłą dyspozycję. Na temat sytuacji zawodnika oraz jego przyszłości wypowiedział się agent Argentyńczyka - Marcelo Simonian:

Po miesiącach słabej gry wydaje się, że Alvarez w końcu zrozumiał jak należy grać w Interze?
- Ma za sobą naprawdę trudny okres. Zdarza się to wielu zawodnikom, którzy przybywają z zagranicy i potrzebują czasu na adaptację do nowej rzeczywistości. Ricky borykał się do tego z wieloma kontuzjami, musiał też przejść operację. Rozumiał jednak, że do przezywciężenia tych wszystkich trudności niezbędna jest ciężka praca i teraz mamy tego owoce.

Teraz poprawa jego formy uwidocznia się z meczu na mecz.
- Ricky jest teraz w formie. To nie jest jednak jeszcze wszystko, na co go stać. On jest tego świadomy i będzie pracował jeszcze ciężej, by w jak największym stopniu pomóc Interowi.

Wydawało się, że Inter jest zdecydowany, by sprzedać go do Atletico Madryt.
- Była taka możliwość. Teraz jednak Alvarez chce grać w Interze i odnosić z tym klubem sukcesy.

Czyli w perspektywie nowego sezonu nie będzie wystawiony na sprzedaż?
- Ricky jest szczęśliwy w Interze. Gra w wielkim klubie i myśli tylko o Nerazzurrich. Jesteśmy w stałym kontakcie z działaczami Interu i w tym momencie nie ma żadnych ważnych kwestii, o których mielibyśmy dyskutować. Relacje Alvareza z klubem są znakomite i wszystko wygląda tak, jak powinno.

Dodajmy, że bilans Alvareza z tego sezonu, to 24 mecze, 5 goli i 3 asysty.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Czarny

Czarny 20 kwietnia 2013 | 00:15   

Ricky jak masz okazje to uciekaj z tego zespołu. Ten wuefista nic Cię ciekawego nie nauczy

ester

ester 20 kwietnia 2013 | 15:33   

Wuefista nie wuefista , jeżeli zależy Ci na Interze powinieneś chciec by najlepsi zawodnicy zostawali w zespole, takim myśleniem to , uciekaj Palacio , uciekaj Kovacic , wszyscy uciekajcie bo wuefista was niczego nie nauczy. Trener może sie zmienić a zawodnika a pozbyć sie dobrego zawodnika jest bardzo łatwo , tylko poznej są problemy. Ja licze na Alvareza choć myślałem , ze nie podoła ale jak widać zaczyna sie rozkręcać, wystarczyło postawić na niego i dać wiecej szans. Niestety w Interze ktoś musi zlapać kontuzje żeby przypomnieć sobie , że jest ktoś taki jak np. Alvarez.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich