Wypowiedzi zawodników po meczu z Palermo

28 kwietnia 2013 | 22:14 Redaktor: Biały Kategoria:Ogólna

Poniżej prezentujemy wypowiedzi zawodników Interu po przegranym meczu z Palermo:

Ricardo Alvarez: W drugiej połowie miałem doskonałą okazję do wyrównania. Uderzałem prawą nogą i niestety nie trafiłem w bramkę. Bardzo żałuję tej sytuacji, ponieważ doprowadzając do remisu, później moglibyśmy powalczyć o wygraną. Musimy jednak podnieść głowy i wrócić do dobrej gry, ponieważ przed nami jeszcze cztery mecze. Uderzałem z dystansu? Próbowałem kilka razy. Tak trzeba grać przeciwko takim zespołom jak Palermo, które zamykają się przed własnym polem karnym. Moja pozycja? W tym okresie wszyscy musimy grać tam, gdzie najbardziej potrzebuje nas trener. Zmagamy się z wieloma kontuzjami i każdy musi dawać z siebie wszystko, niezależnie gdzie zagra. Zanetti? To był bardzo przykry widok, ale poczekajmy z komentarzami do momentu, kiedy poznamy wyniki badań.

Andrea Ranocchia: To dla mnie zaszczyt, że otrzymałem opaskę kapitana. Ale jest oczywiście też ta zła strona: tracimy praktycznie co mecz jednego piłkarza. Jest nam bardzo przykro z powodu kontuzji Javeira, on jest naszym symbolem. W pozostałych czterech meczach będziemy chcieli zagrać jak najlepiej również dla niego. Dzisiaj mieliśmy kilka okazji do zdobycia bramki, ale niestety nie udało się. Jeśli do niedzieli nikt się nie wyleczy, pozostanie do dyspozycji ośmiu piłkarzy pierwszego zespołu. Przed nami cztery ciężkie mecze, w których musimy zagrać z sercem i odwagą.

Jonathan: W pierwszej połowie graliśmy dobrze, długo utrzymywaliśmy się przy piłce, ale niewiele z tego wynikało. Palermo było bardzo cofnięte i praktycznie ich jedyny strzał w pierwszej części zakończył się golem. Szkoda, ale teraz musimy już myśleć o następnym meczu. Zanetti? Myślałem, że zaraz wróci na boisko. Kiedy zobaczyłem, że opuszcza plac gry, zdałem sobie sprawę, że to musi być poważny uraz.

Francesco Forte: Cieszę się z debiutu, ale jest mi przykro z powodu wyniku, podobnie jak w Pucharze Włoch z Romą. Palermo walczy o utrzymanie i wiedzieliśmy, że zagra z wielkim poświęceniem. Daliśmy z siebie wszystko, zwłaszcza w drugiej połowie, ale niestety nie mieliśmy szczęścia pod bramką rywali. Primavera? Gratuluję moim kolegom wczorajszego zwycięstwa. Teraz zagramy z Torino i będzie to szansa do rewanżu za to, że wyeliminowali nas z Pucharu Włoch.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Hans

Hans 28 kwietnia 2013 | 22:20   

jonathan:"graliśmy dobrze" sory ale ŻADNEGO pozytywu w grze interu nie widziałem

Feldmman

Feldmman 28 kwietnia 2013 | 22:23   

Nikt nie widział, ale Strama mu kazał tak mówić.

Wisnia_pl

Wisnia_pl 29 kwietnia 2013 | 00:18   

Słodkiego pierdzenia ciąg dalszy :(


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich