Ojciec Botty: Inter nie rezygnuje z Rubena

4 maja 2013 | 00:09 Redaktor: Biały Kategoria:Transfery

Wbrew doniesieniom włoskich mediów działacze Interu nie zamierzają rezygnować z transferu Rubena Botty. Po tym, jak Argentyńczyk zerwał więzadła krzyżowe pojawiły się informacje, że Nerazzurri mogą anulować całą transakcję. Wątpliwości rozwiał ojciec zawodnika - Ismael Botta:

- W piątek działacze Inter zatelefonowali do agenta Rubena i potwierdzili, że transfer jest cały czas sprawą aktualną. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami w przyszłym miesiącu zostaną podpisane stosowne dokumenty. To sygnał ze strony Interu, że kontuzja nie wpłynęła w żaden sposób na ich plany względem Rubena.

Teraz pozostaje do ustalenia czy Botta podda się operacji w Argentynie, czy też zabieg zostanie przeprowadzony już we Włoszech. Ojciec zawodnika nie wykluczył także, że Ruben może przedłużyć o kilka miesięcy swój kontrakt z Tigre, do momentu powrotu do zdrowia:

- Po usłyszeniu diagnozy Ruben był bardzo smutny, nie chciał z nikim rozmawiać. Teraz jednak już czuje się lepiej i myśli wyłącznie o rehabilitacji. Jesteśmy w dobrych relacjach z Tigre. Musimy teraz rozwiązać kwestię operacji i zdecydować, czy mój syn przedłuży swój kontrakt z klubem do czasu, aż będzie w pełni sprawny - zakończył Ismael Botta.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

Kiksu

Kiksu 4 maja 2013 | 01:38   

kuuurwwww a takie nadzieje z tym chłopakiem wiazlaem na pewno nie tylko ja ale takze i kazdy z itnernistow...PAZZZA INTER !!!

domi

domi 4 maja 2013 | 13:30   

kiksu, internista to lekarz zajmujący się chorobami narządów wewnętrznych, a interista to kibic Interu Mediolan, mam nadzieję, że kiedyś to zrozumiesz. Co do transferu to oby się nie mylili, a Botta będzie w formie po kontuzji.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich