Preziosi: Cassano nie jest w naszych planach

12 maja 2013 | 16:22 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Andrea Stramaccioni nie chciał mówić o Antonio Cassano i możliwości opuszczenia przez niego Interu po zakończeniu rozgrywek. Trener powiedział jedynie, że zawodnik wciąż ma ważny kontrakt z Interem przez rok i o jego przyszłości zadecyduje on sam z menedżerem oraz Prezydent Interu.

O odejściu napastnika mówi się od dłuższego czasu. Rozważane są różne kierunki przeprowadzki. Zawodnik nigdy nie ukrywał, że chciałby znów zamieszkać w Genui, dla Sampdorii.

Tymczasem o zawodniku wypowiedział się Prezydent Genoi - Enrico Preziosi, mimo iż nigdy nie istniał temat przenosin FantAntonio do tego klubu:

- Cassano? On wie jak utrudniać życie rywalowi, nawet kiedy nie ma piłki, ale w tych okolicznościach nie chcemy go. Nie wygląda na szaleńca. On nie jest w naszych planach, mimo że to fantastyczny zawodnik kiedy gra.

Cassano został dziś wygwizdany przez kibiców Genoi. Nim trafił do Interu, reprezentował barwy lokalnego rywala Genui - Sampdori. Jego przejście z pewnością nie spodobałoby się  kibicom żadnej z drużyn z tego miasta.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

Sergio16

Sergio16 12 maja 2013 | 16:54   

Prędzej pójdzie po tym sezonie do Sampdorii niż Genui, bo w Genui go nienawidzą.

Daniello

Daniello 13 maja 2013 | 18:29   

polemizowałbym

ester

ester 13 maja 2013 | 20:26   

Przez focha Stramy tracimy geniusza , na skale Interu spokojnie mozna go tak nazwać. W drewnianym Interze brakuje własnie takich zawodników a oni pieprzą , żę nie mają go w planach. To jest jakaś kpina. Znowu bedzie milion def.pomocników i 4 ofensywnych graczy i bedą chcieli coś zdziałać. Co za barany pracują w tym klubie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich