GDS: środkowy obrońca priorytetem

28 maja 2013 | 11:53 Redaktor: Randama Kategoria:Transfery1 min. czytania

Walter Mazzarri jest już po pierwszym spotkaniu z Marco Branką. Szkoleniowiec przedstawił dyrektorowi sportowemu Interu, na jakich pozycjach wzmocnień potrzebuje jego zespół. Według La Gazzetty dello Sport priorytetem ma być zakontraktowanie środkowego obrońcy.

Latem z Interem najprawdopodobniej pożegna się Walter Samuel, dlatego były trener Napoli poprosił Brankę o zakup następcy Argentyńczyka. Celem transferowym numer jeden będzie najprawdopodobniej Mobido Diakite. Francuz mógłby dołączyć do Interu za darmo, bowiem kontrakt gracza z Lazio wygasa w czerwcu tego roku.

Negocjacje może przyśpieszyć fakt, że Mazzarri był zainteresowany obrońcą kiedy jeszcze pracował w Napoli.W przypadku gdy Interowi nie uda zakupić się Diakite, Nerazzurri mogą skupić się na pozyskaniu Adila Rami, defensora Valencii.

Dziennikarze uważają także, że nowy trener Interu chciałby zobaczyć w swoich szeregach Juana Zunige z którym pracował w Napoli. Poza tym, Mazzarri poprosił także o zakup środkowego pomocnika i napastnika. W środku pola faworytami są obecnie Geoffrey Kondogbia i Radja Nainggolan. Z kolei napastnikami łączonymi ze wzmocnieniem Interu są obecnie: Marco Boriello, Alberto Gilardino, Fabio Quagliarella oraz Mirko Vucinić.

Źródło: fcinter1908.it

FASTBACK™ Nożyk 6 w 1 Milwaukee 4932478559 - kupisz w mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 18

Coutinho24

Coutinho24

28 maja 2013 | 11:55

Nazwiska do ataku to jakiś chory żart chyba...

Internazionalista

Internazionalista

28 maja 2013 | 11:57

kurwa a douglas?! Vucinicia bym u nas widzial, oraz obu grajkow do srodka pola...

Piotrekfci

Piotrekfci

28 maja 2013 | 12:10

w ataku to już lepszych nazwisk nie było ??? tragedia !!! to już wole tego Denisa z Atalanty a na pomoc tego młodego czarnoskórego z Sampy i Poliego do tego jak już chcą być tacy oszczędni i nie wydawać grubych milionów

Darkos

Darkos

28 maja 2013 | 12:36

Te nazwiska do ataku to żart jakiś czy co?

s0ket

s0ket

28 maja 2013 | 13:17

Atak słaby jak się patrzy ale na lepszy nas nie stać

Piotrekfci

Piotrekfci

28 maja 2013 | 14:09

a gdzie jest pomysł aby Weissa sprawić ??? gdzie pomysł aby Affelaya sprawić ??? myślę, że za dwóch daliby z 15-20 max - za takich grajków warto !!! szczególnie jak chce grać 3.5.2 - szybcy boczni dobrzy technicznie

Internaldo

Internaldo

28 maja 2013 | 14:41

Gilardino nie pasuje mi za bardzo i nie sądzę w ogóle żeby się u nas pojawił.

Feldmman

Feldmman

28 maja 2013 | 14:46

Rami to wymiatacz. I marzenie.

fenomen

fenomen

28 maja 2013 | 14:55

owszem ale np. Lovren, Musacchio czy wspomniany Rami, ale nie znowu słabiaki :

Marco Branca

Marco Branca

28 maja 2013 | 15:10

Transferewe eldorado czas zacząć. Bierzemy wszystkich, a potem niech się Walter martwi.

Abdul

Abdul

28 maja 2013 | 15:35

Siema Marco !

ester

ester

28 maja 2013 | 15:38

Diakite średniak moim zdaniem a takich nie potrzebujemy. Adil Rami to jest gość , w Lille wymiatał aż miło w Valencji też , może opstatnio trochę spadek formy ale to dobry obrońca , bysior konkretny , było by wzmocnienie , ma klauzule chyba 12 mln. Taki transfer byłby ekstra , co do ataku to aż szkoda patrzeć na te nazwiska , wypalony Borriello i jeszcze bardziej wypalony Gilardino , obaj dwaj grali w Ac, nieche takich "wzmocnień"

Sergio16

Sergio16

28 maja 2013 | 15:46

to jest chore... jak takie transfery maja wzmacniac klub to niewiem... tylko Zunige bym wzial

Daniello

Daniello

28 maja 2013 | 15:58

Diakite co najwyżej na ławkę

Snake

Snake

28 maja 2013 | 19:25

Douglas, Nainggolan i ewentualnie Vucinic. Reszcie dziekuje, ale ja to nie Branca :D

Snake

Snake

28 maja 2013 | 21:36

"Obrońca Lazio Rzym, Modibo Diakité, jest bliski przenosin do Tereka Grozny. Zawodnik może pozostać w Serie A, jednak tylko wtedy, kiedy zainteresowanie nim potwierdzi Fiorentina lub Napoli" - i tyle w temacie Diakite

InterForEver!

InterForEver!

28 maja 2013 | 21:45

Ja jestem za!

Drakon

Drakon

29 maja 2013 | 11:28

Diakite co najwyzej na lawe, Rano i Zaba zjadaja go na sniadanie, bez popity, Campagnaro to juz w ogole... Za to Ramiego bralbym bez zastanowienia, niezly kozak z niego :D Do srodka mazy mi sie Hernanes, ale po tym sezonie to ladna kase trzeba bedzie za niego dac (Thohir plz). Co do ataku to blagam, Gilardino, Boriello, Quagliarella? To juz nie te lata, panowie... Jedynie Vucinic sensowny ale jego i tak bym nie chcial. Jezeli tak wyglada whishlista Mazzariego w napadzie to ja juz sie boje kogo nam Branca sciagnie, Acquafresce, albo co gorszego...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich